Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Muafiyet

B blackburn444 Konu Sahibi
2 ay (0 mesaj)
Mrb öncelikle konuyu nereye açacağımdan emin olamadım.

Bedelli askerlik ile ilgili bir şey danışıcaktım. müsait olduğunuzda yanıt verebilirseniz çok memnun olurum. benim tecilim mart 2021 de yani bu sene bitiyor. multinoduler guatr ve hipotirodi hastalığımdan dolayı muaf olma durumum var. ama doktora ve heyete de bağlı. cinslik yapabiliyorlarmış.

bugün askeriyeye gittiğimde martta tecilim biteceği için mart ayında muaflık durumu için hastaneye yönlendirebileceklerini söylediler. şimdi tecilimi bozarsam da en yakın nisan da sevk döneminden önce yönlendirebiliyorlarmış hastaneye.

bi de hastaneye yönlendirecekleri zaman tecil zamanının bitmesini beklemek gerektiğinden bu sefer de tecil bitmiş olacağı için bedelliye başvuramıyormuşum. sizce burada bi yanlışlık olabilir mi

siz bu ikilemde ne yapardınız? doktora önceden gidip muaf olabilir miyim diye sormayı düşünüyorum. ama askeriye başka bi doktora yönlendirebilir. o da muaf vermeyebilir bu sefer de bedelli hakkımı kaybetmiş olurum.

bedelliye başvurup sonra muaf olmaya çalışsam bedelli hakkımı kaybedebilir miyim inanın kafam çok karışık yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

teşekkürler şimdiden herkese.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.