Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
MSI PULSE GL76 11UDK-220TR

M muradilan Konu Sahibi
2 ay (14 mesaj)
Selamlar. Mevcut laptopum gibi 7-8 sene kullanabileceğim bir tane ararken bu modelle karşılaştım. Evet görece pahalı bir cihaz en düşük 17.000 tl ye satan var ama dediğim gibi bunu alıp belki 7 de değil 10 sene piyasayı takip etmek zorunda kalmadan kullanabilirim. Cihazla ilgili fazla inceleme ve müşteri yorumu bulamadığım için burdan soruyorum, kullandıkça ortaya çıkan sorunları var mı veya aynı özelliklere sırf MSI olduğu için bu kadar vermeye gerek yok aynı veya daha iyi özelliklere sahip şu marka/model de şu uygun fiyata alınabilir şeklinde tavsiyeler gelebilir mi diye öğrenmek için. Bu fiyata çok daha iyi masaüstülerin olması da kendimi masaya hapsetmeden heryere taşıyabileceğim bir bilgisayar kullanmayı tercih ettiğimden beni cezbetmiyor. Özelliklerine karşılaştırma yaparken sık kullandığım aşağıdaki siteden bakabilirsiniz.

https://www.epey.com/laptop/msi-pulse-gl76-11udk-220tr.html

ram 64 olabilirdi ama yükseltilebileceği için sorun yok
ekran kartı daha yüksek olabilirdi ama hem laptopun fiyatı artardı hem de extrem bir oyuncu olmadığımdan gerekli görmedim
SSD de 1 TB ve yine yükseltilebiliyor

Yani benim merak ettiğim laptopu hangi amaçla almak istediğimden bağımsız olarak özelliklerini beğendiğim bu modelin varsa kullanıcı yorumları, yoksa özelliklerine göre bu fiyatı hakedip etmediği, daha iyisini aynı fiyata veya benzer özelliklerini daha ucuza bulabileceğim bir marka/model olup olmadığı.
M Morenlies
2 ay (72 mesaj)
17 bin bandında çok daha iyi modeller var. Mesela Delta 15 sana uzun yıllar sorunsuz hizmet eder.

https://www.hepsiburada.com/msi-delta-15-a5efk-002xtr-amd-ryzen-7-5800h-16gb-1tb-ssd-rx6700m-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000NCRU8
M muradilan Konu Sahibi
2 ay (14 mesaj)
benim istediğim model aynı fiyata daha iyi özellikler sunmuyor mu ? ince detaylar hakkında bilgim olmadığından o kadarını bilemiyorum gerçi ama.
R rdkl7879
2 ay (349 mesaj)
Arkadaşın önerdiği Delta 15 modelindeki Ryzen 5800H işlemci ve RX6700M ekran kartının performansı, almayı düşündüğün modelin hem işlemci hem de ekran kartından daha iyi.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.