Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
89
Tıklama
0
Öne Çıkarma
MSI bulut paylaşım platformunu duyurdu
E
4 ay
Yarbay
Konu Sahibi

MSI bulut paylaşım platformunu duyurduBugüne kadar donanım ürünleri ile kendisini gösteren MSI bu kez bir yazılım ürünü ile karşımıza çıkıyor. Firmanın yeni ürünü kullanıcıların cihazları arasında dosyalarını taşımalarını sağlıyor.MSI dosya paylaşım yazılımıMSI Bulut Merkezi yazılımı PC, Android ve iOS cihazlarınızda dosyalarınızı yedeklemek veya yedekleri cihazlarınız arasında transfer etmek için geliştirildi. Yazılım bilgisayarınızda özel bir bulut alanı oluşturarak çalışıyor. Kullanıcılar ister tek bir projeyi isterse tüm dosyaları yedekleyebiliyor. Smart Image Finder özelliği ise yapay zekâ ile fotoğraflarınızı otomatik olarak etiketliyor.Ayrıca Bkz.MSI dünyanın ilk 240Hz OLED dizüstüsünü duyurduDiğer yedekleme uygulamalarını da destekleyen yazılım belirli MSI tümleşik veya standart PC modelleri ile uyumlu. Mobil tarafta ise en düşük Android 9 ve iOS 13 sürümlerinin olması gerekiyor. Özel bulut alanını aile üyeleriyle de paylaşabiliyorsunuz. Haliyle bilgiayarınızda belirli bir alanı ayırmanız gerekiyor. PC ve mobil uygulamalar indirmeye sunulmuş durumda.
Kaynak:https://www.techpowerup.com/298161/msi-introduces-private-cloud-center-file-sharing-software

 Haberi Portalda Gör

S
4 ay
Yüzbaşı

Sanki şu dragon center dalgametresi düzgün çalışıyordu da yeni yazılım duyuruyor, kim senden bulut yazılımı istedi msi ? Sene olmuş 2022 adam bulut kuruyor, yapsana kardeşim işini oyuncu ekipmanı bilgisayar cart curt kim senden bulut istiyor< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

S
3 ay
Yüzbaşı

B
3 ay
Yarbay

quote:

harici bulut altyapılarına güvenmeyenler için


Bunu MSI kendi diyorsa, bu yaptıkları yazılıma da güvenmez insanlar doğal olarak. Gerçek samimiyet için açık kaynaklı yapmalılar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.