Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
MSİ AFTERBURNER BOZUK

B BilalGezer Konu Sahibi
3 ay (3 mesaj)
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm. Bilgisayara format atmam gerekti Widisplay programından dolayı. Format attıktan sonra msi afterburner programını kullanamamaya başladım. Benim ekran kartı ısınan ve fanları yeterli gelmeyen bir ekran kartı oyüzden kendim msi afterburner programından biraz fan hızını arttırmam gerekiyor ama hiç bir şey yapamıyorum :

< Resime gitmek için tıklayın >
Ekran kartı sıcaklığınıda göremiyorum. Aynen üsteki resimdeki gibi. başka programlar denedim fan hızı ayarlamak için ama bulamadım. Ekran kartım : MSİ R9 390X sıcaklığı görmek için CPUİD indirdim ama ben o programa güvenmiyorum. Çünkü format atmadan önce msi afterburnerde ekran kartı 60C 70C gibiyken CPUİD de 50 60C arasıydı. Birde format atmadan önce ASUS ALL SUİLT 3 kullanıyordum sıvı soğtucu hızını ayarlamak için ama şimdi onuda kuramadım. Ama onu çok araştırmadım araştırsam bulurum belki.

< Resime gitmek için tıklayın >
B BilalGezer Konu Sahibi
3 ay (3 mesaj)
all suilte 3 ü kurdum ama msi hala aynı aktif*DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.