Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
1335
Tıklama
0
Öne Çıkarma
mp3 Player Şarkı Sırası Belirleme

K kankaniff Konu Sahibi
14 yıl (80 mesaj)
Arkadaşlar, mp3 playerımın içerisine attığım şarkıları mp3 player neye göre sıralıyor? Hangi sıraya göre atarsam atayım rasgele sıralanıyorlar. Yardım eder misiniz? Teşekkürler.
B blue_life
14 yıl (1769 mesaj)
Alfabetik sıraya göre sıralıyor olabilir. Bunun için mesela birinci şarkının başına 001, ikinciye 002 gibi isim vererek deneyebilirsin......


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K kankaniff Konu Sahibi
14 yıl (80 mesaj)
Dostum alfabetik sıraya göre değil, denedim söylediğini. Acaba tarihe göre mi sıralıyor?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S skalaytr
14 yıl (387 mesaj)
mp3 playerlarda rastgele ve sırayla özelliği var eğer rastgele modundaysa şarkıları belli bir sıraya göre değil rastgele bir sıralamayla çalıyor. biraz kurcalarsan o özellikteyse çıkarabilirsin.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

B BİLÂL85
14 yıl (1796 mesaj)
benim cihazda bu sıralamayı baş harfi büyükse öne alıyor örnek werecek olursak kazım koyuncu dersen bunu benim cihazda hiç tiye almıyor ve en sona atıyor eme Kazım Koyuncu dersen bunu K harfini oldugu kısma koyuyor sen büyklük küçüklük ilkesini de yap bu cihazlar öle dawranır baş harflerıni büyük yaz bakalım ne olacak ama türkçe karakter de kullanmanı tawsiye etmem kolay gelsin sonucu ögrenmek isterimDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.