Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
134
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Mp3 formatındaki müziklerimi Track formatına nasıl

S sansar Konu Sahibi
18 yıl (459 mesaj)
arkadaşlar Mp3 formatındaki müziklerimi müzik setinde çalabilmek için hangi formata çevirmem lazım ve bu programı nerden çekebilirim bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim şimdiden saolun eyvallahhh....
F FuaTT
18 yıl (1405 mesaj)
bu işi cdrw progrmın otomatik yapıyor.örnek olarak nero da müzik cd si oluşturmayı seçip mp3leri cd nin içeriğine sürüklersen mp3ler track e çevirilir.bu işlem cd çekme sırasında eşzamanlı yapıldığı için cd çekim işlemi makinanın hızına göre değişir.10-30dk arası sürer.
C Cos-q
18 yıl (2624 mesaj)
evet nero ile yapabilirsin ayrıca ne kadar düşük hızda yazarsan o kadar da kaliteli olur!.
S sansar Konu Sahibi
18 yıl (459 mesaj)
dostum yardımınızdan dolayı ikinize de çok teşekkür ederim saolun eyvallahh..
C Cos-q
18 yıl (2624 mesaj)
rica ederiz :))
E Elbruz
18 yıl (2993 mesaj)
Neo Audio programını kullanabilirsin.www.download.com adresinden aratarak programı indirebilirsin.MP3'lerinin sıkıştırma oranını ayarlayarak MP3'ten WAV yani cd formatına çevirebilir ve cdye basabilirsin.Ayrıca müzik cdlerini de MP3 yapabilir ve bilgisayarındaki MP3lerinin sıkıştırma oranını değiştirebilirsin (en çok tavsiye ettiğim oran 160 kbps'dir)...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.