Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Motosiklet stop etme, tekleme sorunu.

A ArdiaroS Konu Sahibi
6 ay (411 mesaj)
Merhaba,

Motosikletimde şöyle bir sıkıntı var: Çalıştırdığımda jikle kapalı olursa direkt stop ediyor. Jikle açık bir süre çalıştıktan, 6bin devir civarına sabitlendikten sonra jikleyi kapatıyorum, 2-3 bin devir civarına düşüyor rölantide çalışıyor, kısa bir süre sonra yine stop ediyor. Ama örneğin motosikleti 10dk kullandım motor felan iyice ısındıktan sonra rölantide ya da seyir halinde stop etmiyor. Ayrıca ilk çalıştırıp bindikten sonra jikle kapalı olursa 1.-2. viteslerde hızım düştüğünde motosiklet böyle öksürür gibi tekliyor, gaz vermezsem stop ediyor, gaz verip devri artırınca teklemesi geçiyor.

Motosikletim rks titanic 150, bu sorunlar neden kaynaklanıyor olabilir? Karbüratörü de temizletmiştim ama, aklıma manifold geldi ona baktım onda da yırtık vs göremedim.

Teşekkürler.
Ç çinmalındanuzakdurun
6 ay (9 mesaj)
aynı sorun bende var çok gıcık edici benim mobilette aynı olayları yapıyor motorun karteline çok yag doldurduysanda olabiliyor eski motorumda öyleydi şimdi mobiletimde böyle yapıyor ama çözemedim< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.