Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Motorola Moto Z4 modeline Android R güncellemesi gelmeyebilir

U ugur7seven Konu Sahibi
2 yıl (4060 mesaj)
Teknoloji üreticilerinden Motorola, Haziran ayı başında Moto Z4 akıllı telefon modelini Android Pie işletim sistemi ile tanıtmıştı. Şirketten gelen açıklama ise bu akıllı telefonu alacak kullanıcıları üzecek cinsten.
 

Net bir açıklama değil

Motorola yeni yaptığı bir açıklama ile Moto Z4 modelini Google’ın Ağustos’ta yayınlayacağı Android Q işletim sistemine yükselteceğini, ancak Android R versiyonuna ise yükseltmeyi planlamadıklarını açıkladı. Ancak burada dikkat çekilmesi gereken nokta ise Motorola'nın kesin ve net bir ifade kullanmıyor olması.
Şirketin böyle bir planlama yapmadığını açıklaması, bu konunun kesin olduğunu ifade etmiyor. Android R işletim sisteminin piyasaya sürülmesine bir yıldan fazla bir süre var ve Motorola'nın olası planlamalarında bir değişiklik yapması da muhtemel. Şirketten kesin bir açıklama gelmeyene kadar Moto Z4 kullanıcılarının Android R sürümünden umudu kesmemelerini tavsiye ediyoruz.
  

 Haberi Portalda Gör


G Guest-7A2BAFC2B
2 yıl (225 mesaj)
Tamamdan bundan bize ne?

S smart1978
2 yıl (16357 mesaj)
Huawei in hicbirine gelmeyecek onu da araya SIKISTIRALIM.. Cihaz alacaklar ona gore 2 defa dusunsun veya iade etsin Huqwei Turkjiye ye ...

L LGatakan
2 yıl (4359 mesaj)
Ülkemizde olmayan bir telefon. Onun için yapacak bir şey yok gibi.
P ProjectMan
2 yıl (11341 mesaj)
"gelebilir" ifadesinin haber niteliği var
ama, bu ne şimdi !?

_____________________________

Eski kullanıcı adı: SEO19ProjectManagerT Tolgá
2 yıl (7049 mesaj)
android pişmanlıktır.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.