Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
MotoGP 21 Oynanış Videosu

B Bloo. Konu Sahibi
6 ay (21246 mesaj)
 
Milestone ve Dorna Sports, MotoGP 21'den ilk oynanış videosunu paylaştı.

MotoGP 21 PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store) için 22 Nisan'da çıkacak.

Videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 
 
Başlangıç noktasındaki yerini al ve şimdiye kadarki en gerçekçi ve sürükleyici MotoGP oyununa hazır ol. Yeni MotoGP 21 ile en sahici 2 tekerlekli yarış deneyimini yaşa!
 
MotoGP NİN EN İYİLERİ
 
- MotoGP, Moto2 ve Moto3 sınıflarıyla 2021 Sezonunu dibine kadar yaşa.
- 120'den fazla resmi sürücü, 20'nin üzerinde pist ve benzersiz bir gerçekçilik seviyesindeki yeni ve geliştirilmiş özellikler ile en sahici ve sürükleyici 2 tekerlekli yarış deneyimini yaşa. Üstelik ilk defa Long Lap Penalty geliyor.
- Tarihe geçmiş 40'tan fazla sürücü ve bu sürücülerin efsaneleşmiş motosikletleriyle MotoGP tarihini yaşa. 
 
OYUNUNU PLANLA
 
- Menajerlik kariyerinin kontrolünü tamamen eline al: Resmi bir takıma katılmak ya da yeni bir takım yaratmak sana kalmış. Ardından teknik ekibini seç. Bu ekip, sana sezon ve kariyerin boyunca destek olarak en iyi sözleşmeyi seçmek ve motosikletini geliştirmek gibi konularda önemli kararlar vermene yardım edecek.
- En yüksek sınıflara çıktıktan sonra ise kendi Junior Team'ini kurup onları her açıdan yöneteceksin. 
 
HER AYRINTI KONTROL ALTINDA
 
- Yarışın her unsurunu bizzat kendin kontrol edip yönettiğinde verdiğin her karar önem taşıyor. Yakıt seviyesine, Frenlerin sıcaklığına ve yıpranan Lastiklere dikkat et. Sürüş tarzına ve yarışın koşullarına göre önemli kararlar ver. 
 
ŞIK BİR ŞEKİLDE KAZAN
 
- İster motosikletini kullanırken ister etrafa bakarken olsun, MotoGP 21'de tarz çok önemlidir. Onlara gerçekte kim olduğunu göster! Kaskını, kıyafetini, çıkartmalarını, yarış numaranı ve desenini 5 inanılmaz grafik düzenleyici ile özelleştir!
- Üstüne bir de herkesi sürüş tarzınla etkile! Ayrıca makine öğrenmesine dayalı devrim niteliğindeki nöral yapay zeka sistemimiz, müthiş iyileştirmelerle geri dönüyor: Gelmiş geçmiş en heyecan verici yarışlarda A.N.N.A.'nın yeni yüzlerini keşfetmeye hazır ol!
 
Arkadaşlarına çevrimiçi meydan okuyarak eğlenceyi yeni bir seviyeye taşı ya da Race Director modunda kendi etkinliklerini yarat ve Özel Sunucularımız sayesinde sorunsuz ve gecikmesiz bir deneyimin tadını çıkar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.