Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
149
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Motherless Brooklyn (????) | Edward Norton

M
MERT* Konu Sahibi
6 yıl (5023 mesaj)Son yıllarda pek fazla filmde izleyemediğimiz, uzun zamandır şahane bir performans ortaya koymayan usta aktör Edward Norton 2000 yılında arkadaşı Stuart Blumberg’in kaleme aldığı romantik komedi türündeki “Keeping the Faith” ile yönetmenlik koltuğuna oturmuştu. Bu filmden on dört sene sonra Norton ikinci kez yönetmenlik koltuğuna oturmaya hazırlanıyor. Bahsedeceğimiz proje aslında yeni değil. Norton 1999 yılından beri Jonathan Lethem’ın kaleme aldığı “Motherless Brooklyn” romanını uyarlamaya çalışıyor; ama filmin senaryosunu bir türlü nihayete erdiremiyordu. Fakat Norton sonunda bu sene hayalini gerçekleştirecek gibi görünüyor. Yapımcı/yönetmen Brett Ratner filmin yapımcılığını üstlenmeyi kabul edince, Norton da senaryoyu tamamlayınca filmin hazırlıklarına tekrar başlandı. Norton filmin başrolünü de üstlenecek. “Motherless Brooklyn”, “tourette” sendromundan muzdarip olan Brooklynli bir dedektifin başından geçen olayları konu alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 6 Aralık 2014; 11:30:05 >


K
Kulak Misafiri
6 yıl (3645 mesaj)
Hadi Google'a kopyala-yapıştır yapmakla uğraşmayın;

Tourette sendromu, aynı şekilde tekrar tekrar meydana gelen istemsiz, hızlı, ani hareketler veya sesler içeren tiklerle karakterize edilen nörolojik veya “nörokimyasal” kalıtsal bir rahatsızlıktır. İnsanların içinden geleni istemsiz olarak dışarı vurmasıdır. KAYNAK

Örnek verilecek olursa:

Videoyu izlemek için tıklayınız
J
Jim Carrey
6 yıl (7554 mesaj)
Nedense Norton'unda oynadığı tüm filmleri sevmişimdir.Demek ki iyi oyuncu gerçekten
A
Athn
7 ay (409 mesaj)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.