Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Monster ın Tasarımlarında Razer ı Örnek Alması Lazım Ve İş Tarafındaki Ürünleri Revize Etmesi Gerek

Q Question-X Konu Sahibi
3 ay (634 mesaj)
Başlıktaki gibi razer ın güncel ürünlerine bakıp ilham alırlarsa çok iyi olur marka ve kullanıcıları açısından, touchpad konumlandırması(simetrik) ve boyutu, klavye yapısı, vs.., bu cihazların hatrı sayılır bir kısmı oyun için alınmıyor, linux veya windows kurulup iş amaçlı kullanılıyor, en kötü ihtimalle iş amaçlı ürünlerinize bu tasarımı uygulayın ve iş kategorisinde 15.6-16 inç seçeneğide olsun, bide iş olarak geçen tırt cihazlara 10K+ istenmesse çok güzel olucak gaming kategorisinden ürün almak zorunda kalıyor insanlar, iş amaçlı ürünleriniz şu şekilde olabilir gaming ürünlerinizden ekran kartını çıkarın dış kasasını aşağıdaki hale getirin, fiyatınada ayar çekip satışa sunabilirsiniz, kasa tarafında maliyetiniz yükselicektir ama ekran kartı gidiceği için günün sonunda ekran kartlı olan modellerden daha aşağı fiyatla sunulabilir, ek olarak şöyle bir opsyon sunulabilir iş amaçlı cihazlarda istiyene render için üretilmiş ekran kartı seçenekleri sunulur.

Küresel çapta bir noktaya gelinmek isteniyorsa yapılması gereken bunlardı başlangıç olarak, devamında software kısımları işin içine giriyor.


< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 17 Temmuz 2021; 8:20:59 >

Monster kendi tasarım yapmıyordur herhalde, tongfang da ne varsa ucuzundan onu alıyordur. Bu tarz tasarım işi de ekstra ücrettir.
Yoruma Git
SPAWN-TheUndead - 3 ay +8

W Wollowon
3 ay (326 mesaj)
İmzamı atıp gidiyorum.
S SPAWN-TheUndead
3 ay (354 mesaj)
Monster kendi tasarım yapmıyordur herhalde, tongfang da ne varsa ucuzundan onu alıyordur. Bu tarz tasarım işi de ekstra ücrettir.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B bseeek
3 ay (575 mesaj)
Çinlilerden alıyolar işte. Ne tasarımı xD. Geçende monitör aldım kendilerinden, ertesi gün iade ettim. Ne kalite var, ne tasarım. Bi de gitmişler kutuya ingilizce yazı yazmışlar. Bu dandik ürünleri kim alıyor acaba Türklerden başka? Yaz Türkçe işte, hep hava civa. Çinde tasarlanan ürünlere bi tane göz logosu basıp yolluyorlar.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F frkn3d
3 ay (1673 mesaj)
Monster ın argesi yok maalesef, eskiden msi ve clevo gibi markalara şimdi de tongfang ürünlerine logo yapıştırıp burada satıyor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.