Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Monster Hunter: World Satışları 20 Milyona Ulaştı

M Metwella Konu Sahibi
7 ay (4164 mesaj)
'' 
 
Capcom, Monster Hunter World: Iceborne Master Edition dahil olmak üzere Monster Hunter: World'ün dünya çapındaki toplam satışlarının 20 milyonu aştığını duyurdu.
 
Monster Hunter: World ilk olarak dünya genelinde 26 Ocak 2018'de PlayStation 4 ve Xbox One için ardından 3 Ağustos 2018'de Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. 
 
Bir genişleme olan Monster Hunter World: Iceborne ise 6 Eylül 2019'da PlayStation 4 ve Xbox One için ardından Ocak 2020'de Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. 
 
Bir avcı rolünde oyna ve avantaj kazanmak için yer şekillerini ve orada bulunan çeşitli canlıları kullanabileceğin canlı, nefes alan bir ekosistemdeki yırtıcı canavarları öldür. İster tek başına, ister üç diğer oyuncuyla ortak olarak avlan ve yeni ekipmanlar üretip daha büyük ve daha kötü yaratıkları öldürmek için katlettiğin düşmanlarından düşen malzemeleri kullan.
 
Steam sayfası
 

A aschil
7 ay (7282 mesaj)
Hak ediyor. End game I biraz daha dolu olursa hiç bırakmazdım.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


J Johnny Silverhand
7 ay (14749 mesaj)
çok güzel bir oyun. inanılmaz vakit öldürüyor. grind’ın hakkını sonuna kadar da veriyor. hep single oynadım ama multi daha keyiflidir< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


B BSC Misafiri
7 ay (176480 mesaj)
Hobaaa
S Shovel Knight
7 ay (6150 mesaj)
yeni nesil güncellemesi alsa keşkeDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.