Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Monster Abra A7 12.4.1 Ekranda Işık Sızması

A akinnocak Konu Sahibi
6 ay (3 mesaj)
Bilgisayarı aldığımdan ber ekranın fotoğraflarda görülen alt kısımların belirli bölgelerinde siyah ekran süresi boyunca bu tat kaçıran görüntüler meydana çıkıyor. Biraz araştırmam sonucunda ıps ekranlarda bunların olabileceği söyleniyor. Sizde bu normal bir durum mu ve başka başına gelen arkadaşlar mevcut mudur?
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A Adorer
6 ay (2847 mesaj)
Bende de var hiç dert etmiyorum,< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

A akinnocak Konu Sahibi
6 ay (3 mesaj)
Ben bu konularda biraz takıntılı olduğumdan net olarak rahatsız edebiliyor beni.
Bu mesajda bahsedilenler: @Adorer

R rammizdayyi
5 ay (111 mesaj)
bende aynı üründen sipariş verdim baktım rahatsız edecek derecede ışık sızması var, hemen iade ettim tekrar satın aldım trendyoldan şimdi ışık sızması filan yok. Ama biliyorum ki servisler ışık sızmasını teknik sorun olarak kabul etmiyorlar. IPS ekranların çoğunda bu sorun oluyormuş öyle diyorlar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A akinnocak Konu Sahibi
3 ay (3 mesaj)
Benim ışık sızması tat kaçıracak seviyede olduğundan ıps paneli değiştirip verdiler bana şu an öyle bir sorun tamamen ortadan kalktı. Ama bazı kullanıcılar ileride böyle sorunların tekrar çıkabileceğini söylüyor. Umarım öyle bir sorunla tekrar karşılaşmayız.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @rammizdayyi

R Rubaru
2 ay (12 mesaj)
5 sene evvel bende ips seçtiğimde mağazadaki arkadaşın "abi ips alma bunlarda ışık sızması oluyor" diyerek vazgeçirdiği durumda demek ki bir arpa boyu yol kat edememişler.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.