Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Monitörün Tamiri Mümkün Mü ?

1 1231243 Konu Sahibi
10 ay (416 mesaj)
Geçen sene geç açılan monitörümü tamiri vermiştim fakat aldığımda bu hale gelmişti. Lafı fazla uzatmayacağım. Flex'i internette bulabiliyorum ama LCD panelin arkasındaki kartı bulamadım aklıma da hasar görmüş soket kısmını değiştirme fikri geldi ama yinede tamir işlerinden anlayan birisine sormadan birşey yapmak istemedim. Çünkü taşınacağız ve kurtarılmaz durumdaysa sadece LCD paneli tutup geriye kalan kasa kısmını atacağım.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
P pars.42
10 ay (278 mesaj)
emin değilim ama zayıf bir ihtimal eksik kısımlar ince bir kablo ile lehimlenerek tamamlanabilir.Uğraşmak isteyen ehil birini bulabilirsen


Bu mesaja 1 cevap geldi.

1 1231243 Konu Sahibi
10 ay (416 mesaj)
Hocam en kötü aynı pin sayısına sahip bir soket bulup onunla ya yanmış soketi değiştirmeyi düşünüyorum. Ara bağlantı kablosu internette halen satılıyor o sorun değil ama aynı pin sayısına sahip soket bulmam ugrastiracak biraz. Aliexpress'de var ama onunla da uğraşmak istemiyorum açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @pars.42
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.