Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
2841
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ModNation Racers 'Oyna, Yarat, Paylaş'
Şehir : #Adana

B Bernhard Konu Sahibi
12 yıl (15074 mesaj)

 
     ModNation Racers'ın bölüm, karakter ve araba tasarım özellikleri oyuncuların büyük ilgisini çekiyor. Tabi yapımcılar da oyunlarının bu yönüyle gurur duyuyor.
 
    Sony San Diego'dan yapımcı Vernon Mollette'in takımı ModNation Racers'ın PSP versiyonu üzerinde çalışıyor. http://Gamasutra'ya konuşan Mollette, oyunun PSP versiyonunun United Front'un geliştirdiği PS3 versiyonuna karşılık daha küçük boyutlu olduğunu söyledi.
 
    Kullanıcıların kendi yarattıkları içeriklerin bulunduğu bir oyun yapılmak isteniyorsa, bunun daha öncekilere benzememesi gerektiğini söyleyen yapımcı, bu özelliğin oyuncular için büyük önemi olduğunu düşünüyor.
 
     Oyunda yarattığımız herşeyi PSN üzerinden diğer arkadaşlarımızla da paylaşabileceğimiz ModNation Racers'ın bu içeriklerinin Little Big Planet'daki kadar çok ilgi görmesi bekleniyor. "Oyna, Yarat, Paylaş" mantığına oldukça fazla güvenen yapımcılar, böylece oyunun daha fazla ilgi çekeceği fikrindeler.
 
    Modnation Racers'ın PSP versiyonu Sony Liverpool'un WipeOut PSP'de kullandığı oyun motorunun değişik bir sürümünü kullanıyor. 18 Mayıs'ta piyasada olacak olan yapım, PS3'te olduğu gibi PSP'de de grafiksel olarak tatmin edici olacak diyebiliriz.
 
B BSC Misafiri
11 yıl (174635 mesaj)
oynamak isitiommmmmmmmmmmmmmmm
B BSC Misafiri
11 yıl (174635 mesaj)
bir şey sorabilirmiyim bu modnation racers denilen şeyin plesteyşın ikisi varmıDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.