Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
136
Tıklama
0
Öne Çıkarma
MODLU CORSAIR 800D - 300TL - TAKASA (sıfır ssd/hdd)
Şehir : #İzmir
İlan Türü : #Satılık

[
[juggernaut] Konu Sahibi
2 yıl (930 mesaj)

Satıldı!: Forum üzerinden satıldı.
Kasa yaklaşık 2 yıl önce tarafımdan modlanmıştır. O zamanlar bu kasayı çok sevdiğimden değişik değişik kullanırım diye 2. yan kapağıda (pencereli model) 30 dolara aldım. Satın alındığında o da verilecektir. Ön sacı ve taban sacı kesilerek tarafımdan 240mm radyatöre uyumlu hale getirilmiştir. Önceki sahibi özensiz kullandığından kasa ön usb portlarından biri ölüdür, üstteki radyatör montaj deliklerinden birkaç tanesi önceki sahibi tarafından genişletilmiştir (sanırım bilmediğinden metrik 4 vida takmaya çalıştı). Mod sırasında da ön ayağın sol vidası yalama olmuş japonla yapıştırılarak tutturulmuştur. Hafta sonu bahar temizliğinde ön paneldeki power butonu plastik olduğundan istem dışı çatlamıştır basmamaktadır. Tamir edilmeye çalışılacak yada böyle teslim edilecektir. Mod sırasında sökülen bütün parçalar özenle poşetlenmiş tozsuz kirsiz durmaktadır. Ezik göçük yoktur. Yan kapağa monte ettiğim plexiglass 3mm kalınlığındadır. Kutusu durmaktadır.

Sıkıldığımdan ve sistemimi artık minimize etmek istediğimden acil satılıktır. Fiyatı 300 liradır. Kasa aşırı büyüktür. Anlaşmanız yoksa kargo can yakabilir. Kasayı elden satmak öncelikli tercihimdir. Ciddi alıcıya detaylı tüm resimleri atarım. Takas sadece ve sadece sıfır ssd yada hdd ile olur. < Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [juggernaut] -- 20 Haziran 2018; 10:36:56 >


R
ramazandeveli
2 yıl (3117 mesaj)
kasa tarafımca alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazandeveli -- 24 Temmuz 2018; 0:13:14 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.