Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
183
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Moda Sahili vakası hakkındaki düşünceleriniz neler ?

M Maul* Konu Sahibi
4 yıl (2678 mesaj)
Bildiğiniz gibi sosyal medyada moda sahilinde çekilen iğrenç görüntüler yayınladı burda içerik hakkında yazmak istemiyorum googledan aratabilirsiniz düşüncelerinizi merak ettim bana soracak olursanız bu bir suç halka açık bir alanda yapılan ahlaksız bir eylem etrafta çoluk çocuk ya da genç kız ve erkekler olabilirdi tamamıyla iğrenç bir görüntü burada gelip özgürlük gaylik vs deyip savunacaklar bile olacaktır onları kale bile almıyorum bilsinler
Z Zodiac Killer
4 yıl (2427 mesaj)
Görüntüleri görmeden bir şey diyemeyeceğim. Link atarsan bakarım.

Kadıköy ve Moda sahildeyim genelde. Bazen sabahlıyorum. Buraya gelenler biraz rahat oluyor. Bir zararlarını görmedim. Benim açımdan bir sorun yok.

EDİT: Görüntüleri izledim. Konuya yaklaşım tarzınız hiç doğru değil, sanki birisi gelsin bana karşı çıksın tartışayım gibi olmuş. Kabul edilemez bir şey, böyle bir şey yapacaksan yürü git evde yap. Öpüşürsün falan eyvallah normal karşılanır ama bunlar abartmış. Gerçi kayalık olan her yerde sık sık olan şeyler. Önüne geçebilir miyiz bilinmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac Killer -- 19 Eylül 2017; 17:24:38 >


M Maul* Konu Sahibi
4 yıl (2678 mesaj)
Görüntüleri atamam forum kurallarına aykırı olabilir siz bir bakın aratınca hemen çıkıyor zaten
S Silver Boy
4 yıl (56 mesaj)
Adamın duruş efsane yalnız.
Kahve de kavga bekler gibi.
K Kazmapolitan
4 yıl (1055 mesaj)
Bir adam diğerinin zurnasını çalıyor.Video içeriği böyle.Pislik bir olay kısacası.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.