Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
16
Cevap
0
Tıklama
11
Öne Çıkarma
Mobil cihazlar için çıkacak olan FarmVille 3 ön kayda açıldı

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
2 ay (6802 mesaj)Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Zynga'nın yaptığı FarmVille serisinin yeni oyunu FarmVille 3'ten yeni bir video ve güzel bir haber geldi.Ayrıca Bkz.Mobil için geliştirilen battle royale Final Fantasy oyunu Kasım 2021'de geliyor4 Kasım'da ücretsiz olarak erişime açılacak olan oyunun ön kayıtları şu anda App Store ve Google Play üzerinde başlamış durumda. FarmVille 3, 4 Kasım 2021'de dünya çapında iOS ve Android cihazların yanı sıra M1 donanımlı Apple dizüstü ve masaüstü cihazlarda oynanabilir olacak. Oyunun tanıtım yazısını, mağaza sayfalarını ve son çıkan fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.FarmVille 3 Fragman

Çiftleştirerek ve gelişen bir çiftlik inşa ederek kendi hayvan çiftliğini kur! Çiftliği kendin kur, hangi hayvanları büyütüp çiftleştireceğine kendin karar ver. Hangi hayvan habitatlarını yenileyeceğine ve çiftliğini nereye genişleteceğine sen karar ver. Çiftleştirme ve çiftçilik için köydeki en büyük ve en etkileyici hayvan çiftliğini kurmak sana bağlı. Zynga'nın muhteşem çiftlik ve hasat oyunlarının sonuncusunun keyfini çıkar!Alpakalar gibi özel cinsler dahil yüzlerce cins arasından istediğini seçerek kendi hayvan koleksiyonunu oluştururken bu hasat oyununda usta bir çiftçi ol. Her hayvan cinsi, süt, yumurta ya da yün gibi satabileceğin, takas edebileceğin veya siparişleri tamamlamak için kullanabileceğin ve çiftlik ekinlerini her gün geliştirebileceğin eşsiz bir çiftlik ürünü verir. Bu çiftlik ürünleri eyer, kaymak, pastırma, mantar, koyun sütü, kaliteli tüy, at kılı yada bufalo sütü arasından herhangi biri olabilir!
  • Yavru hayvanları yetiştirmek için hayvanlarını eşleştirip çiftleştir ve Steinbacher Kazı, Emu, Tudanca İneği, Mavi Tavus Kuşu, Amerikan Gine Domuzu, Bourbon Hindisi ya da Al Amerikan Papağanı gibi yeni cinsleri keşfet! Bu ücretsiz çiftçilik oyununda her yeni cins, çiftliğimin büyümesine yardımcı olacak nadir çiftlik ürünleri üretir!

  • Embden Kazı, Kısa Boynuzlu İnek, Kahverengi Alpaka, Alevli Lama, Kirpi, Kızıl Sincap ve Benekli Amerikan Atı dâhil tüm favori ve egzotik hayvanlarını yetiştir!

  • Yüzlerce eşsiz dekorasyon, inşa tarzı, çiftlik yardımcısı kıyafetleriyle ve senin, Çiftlik Yardımcıların ve yavru hayvanların tadını çıkarabileceği diğer şeylerle aile çiftlik evini özelleştir ve tasarla. Maceranı özelleştirmek tamamen sana kalmış!

  • Çiftliğini geliştirmek için hava durumunu kullan. Bu hasat oyununda mükemmel bir çiftlik havası için hava durumuna bakarak sağlıklı saman, ekin ve başka şeylerin hasadını planla.

  • Ekmek, Havuçlu Turta, Elmalı Turta, Mantarlı Pizza, Ton Balığı Güveci, Deniz Mahsullü İspanyol Pilavı ve çok daha fazlası da dâhil olmak üzere kendi hamur işi ürünlerini yap!

  • Bu ücretsiz çiftçilik oyununda ağır işler yapan odunculardan yetenekli aşçılara, çiftlik evinde sana yardımcı olması için uzmanlaşmış Çiftlik Yardımcılarından bir takım kur. Yeni yetenekler ile tariflerin kilidini açmak ve onların çiftçilik becerilerini geliştirmek için onların seviyesini yükselt.

  • Bozayı, Kutup Ayısı, Penguen, Kızıl Kanguru, Kutup Tilkisi, Fennec Tilkisi, Kızıl Tilki, Kızıl Panda, Gri Kurt, Siyah Kurt, Bataklık Kaplumbağası, Siyah Bataklık Kaplumbağası, Kahverengi Kanguru, Kokarca, Tibet Çöl Tilkisi, Makaroni Pengueni, Timsah Kapan Kaplumbağası ve Fil gibi egzotik cinslerle dünyanı genişlet!

  • Bu ücretsiz çiftlik oyununda ilerlemene yardımcı olması için bir Kooperatife katılarak özel etkinlikler tamamla ve yeni çiftlik hayvanlarının ve özel öğelerin kilidini aç.

  Haberi Portalda Gör

Facebook'un geniş kitlelere ulaşmasında payı olan oyunlardan biriydi.
Yoruma Git
ErkanSYK - 2 ay +25
Ünv zamanları zynga nın Fishville oyununu oynardık balık besleme akvaryum tankı vs. farmville de çok zevkliydi insanı sakinleştiren bir yönü var bu çiftlik oyunlarının bence. ...
Yoruma Git
Yorumun Devamı aytek66 - 2 ay +9
Fish Ville istiyozz
Yoruma Git
M0meNtS - 2 ay +6

A aytek66
2 ay (352 mesaj)
Ünv zamanları zynga nın Fishville oyununu oynardık balık besleme akvaryum tankı vs. farmville de çok zevkliydi insanı sakinleştiren bir yönü var bu çiftlik oyunlarının bence. Keyif verici bir olay denemek lazım :)

L labtek38
2 ay (1508 mesaj)
Hilesiz oynanmaz 😁< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


E ErkanSYK
2 ay (236 mesaj)
Facebook'un geniş kitlelere ulaşmasında payı olan oyunlardan biriydi.

M M0meNtS
2 ay (761 mesaj)
Fish Ville istiyozz< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

H hayatgezi
2 ay (2150 mesaj)
App store link’i çalışmıyor< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

J Juanexe
2 ay (52 mesaj)
Facebook döneminde ne popülerdi. Şimdi bu oyunlar da kalmadı Facebook'da.
C Cpt. MacMillan
2 ay (1689 mesaj)
Çiftlik bank 😆< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


B BLasTeaR
2 ay (351 mesaj)
Aynen< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @hayatgezi

K KaplanGiray
2 ay (564 mesaj)
tosuncuk görmesin :D
O oozgur16
2 ay (2807 mesaj)
Car Town ve FarmVille en sevdiğim iki oyundu.Aynı tadı vermez muhtemelen ama ciddi bir kitleye ulaşır diye düşünüyorum.
İ iGroN
2 ay (2333 mesaj)
Çevirip çevirip aynı şeyi
H hepsi manyak bunların
2 ay (3469 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >
_____________________________

Eski kullanıcı adı: CurbO Oğuzhaan
2 ay (1573 mesaj)
Bununla çete savaşlarını oynardım ilkokuldayken< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P Paetzold
2 ay (5868 mesaj)
Lise zamanı bilgisayarcıda staj yapardım. Orda ustalar facebookta ne oynardı bunu
K kingofpotatoes
2 ay (671 mesaj)
Kesinlike FishVille istiyorum. Mükemmel bir oyundu.
Bu mesajda bahsedilenler: @M0meNtS

S seramit
2 ay (3 mesaj)
Fishville candır gerisi heyecandır nokta< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.