Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 10 misafir, 4 mobil kullanıcı
1436
Cevap
448580
Tıklama
54
Öne Çıkarma
Cevap: MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla! (79. sayfa)
P
5 gün
Er

Millenicom çok sorun çıkartıyor bulaşılmaması gereken bir girma< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

P
5 gün
Er

Firma< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

L
4 gün
Binbaşı

Hocam millenicom ve Türk net hiç sorunu çözmeye uğraşmamışlar. Bugün Türk Telekom kurulum ekibi geldi. Hızımı ölçelim dedim. Baktım modem 35 mbps, eve gelen 35 mbps, ara kutu 35 mbps, ana kutu 100mbps çıktı. Evime gelen 4 kablo vardı. 2 kablo ile internet bağlanıyormuş. Ana kutuda portumun yerini değiştirdi çalışan. Artık evime 125 mbps hız geliyor. Kullandığım hız 100 mbps.
Bilgilendirmem gerektiğini düşündüm sizi. O kadar konuştuk:)< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Lemansky
L
4 gün
Yarbay

Valla bir hata ettik geçtik hadi hayırlısı ne olacak. Sevindim düzeldiğine< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Lalo Salamanca
J
2 gün
Yüzbaşı

Aşırı kalitesiz bir firma. Sakın aldanıp almayın. Henüz 35 gündür kullanmama rağmen son 15 gün içinde nerden baksanız 30 kere falan konuştum müşteri hizmetleriyle ve 3 kere ekip geldi evime.

200 mbps diye aldığım internet ilk 10 gün 180-200 arası hız verdi sonrasında sırasıyla 16-15-8-6-2 ve 1 mbpsye kadar düştü.

İlk arıza talebimi oluşturdum 3 gün bekledim 3. günün sonunda ''TEKNİK'' ekipten aradığını söyleyen bir hanfendi bağlantımda herhangi bir problem olmadığını ve modemin arkasına kürdan sokmak suretiyle hard reset atarsam düzeleceğini söyledi. (Modem resetleme,tekrar kurulum yapma gibi işlemleri zaten denemiştim.)

Daha sonra sorunum çözülmediği için şikayet sitesine bir post açtım 10 dakika sonra arama geldi çok üzgünüz hemen ekip yönlendiriyoruz falan vs. diye fakat ekip tam 2 gün sonra geldi. Gelen ekip sinyalin normal olduğunu söyledi ama çözüm için modem değiştireceklerini söyledi. Modem değişti fakat bozuk bir modem takmışlardı ve 5g bağlantıya asla geçemedim hep kopukluk vardı hızım bu dönemde 2 mbps'ye kadar düştü.

Arkadaşaları tekrar aradım bayaa sinirlendim haliyle konuştum vesaire hemen çözücez 24 saat mühlet verin dediler peki dedim. 24 saatte tabii ki bir şey olmadı 2,5 gün sonra ekipler tekrar geldiler. Yine modemi değiştirdiler yine hızım yükselmedi ve ben iptal talebi oluşturdum.

İptal talebine istinaden iptal yetkili biriminden bir arkadaş aradı ve hızımın milenicom tarafından panelden kısıldığını, kendisinin düzelttiğini ve modemi kapatıp açarsam düzeleceğini söyledi gerçekten de artık 180mbps hız alabiliyorum.


Bu serüven tam olarak 15 gün sürdü. Ha bu arada konuştum falan diyorum da binbir türlü çakallık ile konuştum. Bir kere arıza kaydı oluşturduktan sonra teknik birime bağlanamiyorsunuz firma tarafından bu hakkınız elinizden alınmış. Sadece arıza kaydı bize ulaştı, modemi kapatmadan bekleyin diyor. Yeni abone kısmından veya fatura kısmından falan bağlanıp iletişim kurmaya çalıştım.

Evet şu an istediğim hızı alaıyorum fakat 15 gün uğraşmak istemezdim. O sebeple asla tavsiye etmiyorum.D
dün
Yüzbaşı

Firmadan xdsl numarası bile öğrenilemiyor. Faturada yazmıyor, online işlemlere giriyorsun öyle bir bilgi yok. Whatsapp'dan yazdım mesai saati dışıymış. İşin yoksa uğraş dur.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
L
dün
Yarbay

Edevletten gözükmüyor mu hocam? xdsl numarası taşıma aynı kalıyor galiba değişmiyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemansky -- 28 Ocak 2023; 9:46:50 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @denn.zent
D
dün
Yüzbaşı

O aklıma gelmedi, teşekkür ederim. Ama destek hattından öğrendim zaten.
Bu mesajda bahsedilenler: @Lemansky
R
24 sa.
Yarbay

Vdsl Kullanıyorum çok memnunum nadiren sorun oldu aradığımda hemen biri çıktı sorunu çözdü çok stabil< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

A
23 sa.
Yarbay

Bir nakil için aradım defalarca, ulaşamadım. 18. gündü hala ekip gelecek mesajı geliyordu. Kesinlikle uzak durulması gereken bir firma, sorun çıkmazsa, bağlandığı gibi kullanılabilir ise superonlinea göre fiyatı uygun, hızı iyi, stabil. Fakat ben o nakil olayından sonra bir daha bulaşmam.L
8 sa.
Yarbay

Neti olmayan var mı? @millenicom bir insan evladıyla nasıl görüşebilirim?
Bu mesajda bahsedilenler: @millenicom
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.