Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
13
Cevap
1837
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Microsoft'un 2 'Pink' telefonunun resimleri internete sızdı

S Shady Konu Sahibi
11 yıl (10083 mesaj)

Microsoft'un Pink projesi kapsamında CES 2010'da sergileyeceği iddia edilen 2 akıllı telefonunun ilk resimleri internete sızdı. Bir önceki haberimizde verdiğimiz 9to5 Mac sitesinin çizimleriyle birebir uyuşan yeni resimler cihazların sahip olacağı fiziksel özellikleriyle ilgili bizlere daha ayrıntılı bilgi veriyor.


Yakın zamana kadar PINK adı verilen tek bir mobil cihaz çıkartması beklenen Microsoft'un, “Turtle” ve “Pure” adı verilen iki ayrı telefon çıkartacağı, ancak cihazların üreticisinin Sharp olacağı konuşuluyor. Microsoft+ Sharp markalı olması beklenen iki cihazda fiziksel QWERTY klavyeye sahip olacak gibi gözüküyor. Turtle, tasarımıyla Palm Pre'i oldukça andırırken, Pure ise daha klasikleşmiş çizgilere sahip.


Turtle'ın ilk belirgin tasarımı hakkında bilgi veren 9to5 Mac sitesine göre Ocak ayında yapılacak olan tüketici elektroniği fuarı CES'de tanıtılması beklenen telefonların, Windows Mobile 7 işletim sisteminin desteklediği yüksek donanımlara sahip olması ve Microsoft'un mobil servislerini desteklemesi bekleniyor. Cihazların kullanıcıyla buluşmasının 2010 yılının sonunu bulabileceği konuşulanlar arasında."Pure""Turtle" Haberi Portalda Gör


B buraoca2
11 yıl (12442 mesaj)
Pure güzelde; Turtle'ı hiç beğenmedim. Turtle çok çocuksu olmuş. Neyse bakalım ülkemize gelecek mi; gelecekse de fiyatları ne durumda olacak???
K KayhanKaan
11 yıl (5044 mesaj)
Sabun tasarımcısına telefon tasarlatırsan ortaya ne çıkar.
Hacı Şakir Turtle wm7 yi çok merak ediyorum tez zamanda çıksada merakımızı gidersek.
N nocen
11 yıl (1449 mesaj)
evet pure güzel görünüyor
X x1650Pro
11 yıl (1012 mesaj)
beklediğimden iyi çıktı
N Nef'i
11 yıl (1237 mesaj)
tasarımları güzel
S sadtneverdie
11 yıl (7787 mesaj)
ben ikisinide sevdim
R rabbitweed
11 yıl (3740 mesaj)
Dayatmalarindan bikmis tum dunya.Windows unu zoraki kullaniyoruz zaten.Simdi senin urunlerini alip da ne yapsin insanlar?muzik calar isinde akillanmadinmi?peki ya arama motoru isinde?sence bu telefon isinde hayir gorurmusun?.Sektorun 1.cisin diyemi bu cesaret?kusura bakmayin tutamadim kendimi :)
D danGerfuLL
11 yıl (5597 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: nanaka9

Sabun tasarımcısına telefon tasarlatırsan ortaya ne çıkar.
Hacı Şakir Turtle wm7 yi çok merak ediyorum tez zamanda çıksada merakımızı gidersek.S sendemail
11 yıl (2643 mesaj)
@nanaka9

Allah iyiliğini versin ,akşam akşam g,üldürdün beni yav.:)))))
S sertacaygun
11 yıl (3657 mesaj)
Cihazlarda InfraRed mi var, bana mi öyle geliyor ?
O oyunbazz
11 yıl (337 mesaj)
çok kötü tasarımlar bence.... Hele ki klavyenin iki modelde de kullanılması insanın aklına "yoksa bu wm7 de parmakla kullanımda çok başarılı değil mi?" sorusunu getiriyor... Telefonların tasarımından çıkardığım, WM7 de çok çok farklılıklar olmayacak gibi ...
İlla android li telefonları inceletecekler insana :(
D DH Misafiri
11 yıl (66939 mesaj)
ikiside bir birinden güzel fiyatları düşük olur inşallah
T ten_don
11 yıl (2946 mesaj)
Palm Pre'den sonra klavyeli telefonlar dikey tasarıma kaydı kayıyor bence..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.