Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
43
Cevap
0
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Cevap: MI STORE TAM KAPANMA SÜRECİNDE EVİNİZE GELİYOR! | POCO X3 PRO SATIŞTA (3. sayfa)

G ghostmen323
2 hafta (148 mesaj)
Öncellikle firmanız hayırlı olsun şuan için hangi şehirlere online teslimat yapamayi planlıyorsunuz ? Xiaomi bir cihaz almayı düşünüyorum.
@Cepport

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostmen323 -- 29 Nisan 2021; 20:19:45 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C Cepport Konu Sahibi
2 hafta (21 mesaj)
Evet bu konuda haklısınız. İlerleyen süreçte tamamen kapsayıcı bir teknik servis ağı oluşturulacak. Ve bu sorunların hepsinden kurtulmuş olacağız ancak net bir tarih veremiyoruz şu an.
Bu mesajda bahsedilenler: @quadorian

C Cepport Konu Sahibi
2 hafta (21 mesaj)
Merhaba, çok teşekkürler. Şu an tüm mağazalarımızda adrese teslim kampanyası yapıyoruz. ilk sayfadaki mesajımızdan şehrinizdeki bir mi store ile görüşebilirsiniz efendim. Eğer şehrinizde yok ise yakın şehirlerdeki mağazamızla iletişime geçip kargo imkanından faydalanabilirsiniz.
Bu mesajda bahsedilenler: @ghostmen323

C Cepport Konu Sahibi
2 hafta (21 mesaj)
Evet. Muhtemelen biraz daha uygun olacak. Ürün pazarda ne kadar yaygınlaşırsa satıcılar arasındaki rekabet o kadar artıyor ve yüksek kar marjları birden bire düşüyor. Bizi bekleyebilirsiniz :)
Bu mesajda bahsedilenler: @aydinsukru

K kariyo
2 hafta (4 mesaj)
Poxo X3 Pro ve Mi 10T Lite için fiyat almam mümkün mü acaba?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.