Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
MHP'den sahte hesaplar için kanun teklifi!

P PSN_vs_XBOXLive Konu Sahibi
geçen yıl (674 mesaj)
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk'ün meclise sunduğu teklif ile sosyal medya hesaplarının kimlik numaraları ile açılabilmesi öngörülüyor. Böylece hem sosyal medyadaki sahte hesapların önüne geçilecek hem de kişisel veriler korunacak. Öztürk, 'Bununla beraber sosyal medya ağ sağlayıcılarına kendi hükümlülüklerini yerine getirmemeleri halinde 150 bin lira ile 5 milyon lira arasında idari para cezası ödemelerini ön görüyoruz" dedi.


Neler düşünüyorsunuz?

Kaynak:
https://www.mynet.com/mhp-den-sahte-hesaplar-icin-kanun-teklifi-5-milyon-tl-ye-kadar-para-cezasi-var-110106509608< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B bjkyener
geçen yıl (901 mesaj)
Sahte Milliyetçiliği Ne Yapacak (Ülkenin Yerli Markalarını Yabancılara Satarken Sesini Çıkartamayan Adam Teklif Veriyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 1 Mayıs 2020; 19:6:8 >


D DeepImpact.
geçen yıl (696 mesaj)
Açılan aynı 3.konu herhalde.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


L Larry
geçen yıl (1069 mesaj)
merhaba..

mhp ve akp 60 bin ki$ilik maa$ lı troll ekibini önce bir temizlesinler sanirim sosyal ortamlarda bu 60 bin ki$inin yaptigi algi oporasyonlairni millet yemiyorki careyi bu yönde aramislar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 1 Mayıs 2020; 21:42:15 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.