Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
43
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Mezuna kalmak (3. sayfa)

A asertyu
2 ay (869 mesaj)
Sınav sonucu gelmeden mezuna kalmaya karar vermek işi salmaktan başka bir şey değil.Vakit varken elden ne geliyorsa yapılmalı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

B bysinavci Konu Sahibi
2 ay (6 mesaj)
Dogru diyosun hocam bu sene gitmeye calisicam olmazsa pisman olmam en azindan< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @asertyu

T Temerrut
2 ay (46 mesaj)
Mezuna kalmaya alıştırmayın kendinizi mezuna kalınca mezun olduğunuza kendinizi alıştırmak için bolca vaktiniz olacak zaten.Ham 6992 yerleştirme 7552 sayısal mezun abinizden tavsiyeler...Not: 20 bin yapıp mezuna kalıp 10 bine çekip gidecektim ,baktım gözüm kesiyor mezunluğu bari en iyi yerlerden birine gideyim 7,5 bin yapan 2 bin de yapar dedim ve mezuna kaldım.Gidin adamakıllı çalışın. Kartopu savaşı yaparken mutlu olduğumda içimden mezunlar mutlu olabiliyormuş demiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temerrut -- 19 Nisan 2021; 23:30:33 >


Y Yksmagduruyum
2 ay (4 mesaj)
Bu sene mezunum tm 20k dan kaldım kolay gibi geliyor kalmak ama bu sene toplasan max 1-2 ay calisabilmisimdir yeni yeni adam akilli çalışmaya başladım hastalık covid psikoloji vs. çok zorluyor seneye umarım pandemi biter de daha rahat mezun senesi geçirir kalacak arkadaşlar. Güya her gun kütüphaneye falan gidecektim ama bırak kütüphaneyi sokağa çıkamadım< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


L Lasse-Matberg
2 ay (34 mesaj)
Kesinlikle katılıyorum. Genel olarak İnsan çok fazla değişmiyor.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Ray Allen 20
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.