Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
42
Cevap
837
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Metin 2 TR Neden Bozuldu (3. sayfa)

A
A L F O N S O
11 ay (1829 mesaj)
dostum tam tersi ymir yapımcı webzen dagıtıcı emin olabilirsin
Bu mesajda bahsedilenler: @UYSCUTI

T
temür
5 ay (138 mesaj)
Oyunu bitiren neden ne botlardır, ne hilelerdir, ne de grafiklerinin eski kalmasıdır. Bunların hepsi bir sonuçtur ve asıl oyunu bitiren şey yönetimin beceriksiz olmasıdır, yönetim becerikli olsaydı insanları oyundan soğutan yukarıda saydığım sonuçlar olmazdı. Bu oyuna şu an düzgün bir yönetim gelse oyunu çekip çevirse bugün ne Lol kalır ne Pubg kalır... Herkes doluşur yine Metin2'ye. Bu beceriksiz yönetim yüzünden istediğim bayrakta oyuncu abartmıyorum hiç yok.(Sarı bayrak). Oynamıyorum bende, bir iki pvp aradım istediğimi bulamadım.
C
cimbomlusinan
6 gün (1146 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

sene 2009 olması gerek. her levelde olan av görevlerindeki bug'ı kullanarak herkes para hilesi yaptı, daha sonra yang satan siteler türeyince oyunu bırakmıştım. halen daha pvp arıyorum
O gün çölde bana saldıran bir zalım çarı kestim ve +9 ejderha plaka zırhı düştü, aldım. Neyse birkaç gün kullandım ve 17m teklif geldi Bende sattım Sattığım gün bu dediğin bug çıktı. +9 itemi neredeyse bedava vermiş oldum. Çünkü bug ile piyasaya giren para yüzünden 200-300m'e satmaya başladılar aynı itemiDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.