Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye, 1 mobil kullanıcı
27
Cevap
837
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Metin 2 TR Neden Bozuldu (2. sayfa)

E
erenstan
2 ay (180 mesaj)
Hile ve hilelere çözüm bulamayan bir şirket.
B
berdin123
2 ay (397 mesaj)
Arkadaşlar bot dediğiniz şey engellemek inanın o kadar kolay ki. Bilgisayar mühendisiyim, yöneticiler botları engellemek isteselerdi çok rahat şekilde engelleyebilirlerdi ki bazı büyük pvp serverlerde botlar engellenmiş durumda oyun içi anlık kontrol sistemleriyle. Hileleri de engellemek kolay. Her sunucu için asgari ücretle çalışacak 1 er adet gm alırsanız rahat şekilde kontrol altına alınabilir hile kullanımı. Hile tüm oyunlarda vardır, tamamen engelleyemezsiniz ama bir sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Bunun için de kullanıcıyı hile kullanırsa banlanacağına inandırmanız gerekir. Bana versinler asgari ücret, günlük girip 8 saat hileci bile kovalarım. Benim gibi bu iş için can atan binlerce insan var bu ülkede.
Yeniliklere gelirsek büyük bir kısmın bu yenilikleri sevmediği ortada, bunu denemek için de eski tarzda 1-99 bir resmi sunucu açabilirler. Onlar da biliyor o sunucunun dolacağını. Bu şekilde yangcılarla, botçularla, hilecilerle el ele vererek daha çok para kazandıklarını sandıklarından dolayı böyle bir saçmalık içinde Gameforge-Webzen.
Şirketin yönetimi Almanya'da olduğundan dolayı oluyor birazda bu durumlar. TR'de tüm dünyada olmayan kadar kullanıcı var, şirketin TR'den yönetilmesi gerekir. Ama eğitimsiz, gerizekalı, vasıfsız insanlar olduklarından dolayı eski tarz Private Server açanlara para kazandırıyorlar.
Hatırlıyor musunuz Edilee'nin gelişiyle birlikte Turkey'i yeni açmışlardı. İşte o sıralar muhteşem bir ivme kazanmıştı oyun, 3-4 k anlık izlenmesi olan metin2 yayıncıları vardı( Oxi ).
Size diyeyim arkadaşlar, orjinal sunucuyu oynamaya devam ettikçe bu iş böyle olacaktır. Gameforge'un öyle bir noktaya gelmesi gerekir ki tüm swleri kapatıp 2-3 server ile yeniden başlanması lazım. 1-99 bir sunucu açtıkları taktirde şuan lol oynayan tayfanın %30 una yakınını geri alacaklardır.(şuan üniversite okuyan ve daha yaşlı insanlar için geçerli bir yüzdedir.)


Bu mesaja 1 cevap geldi.

B
berdin123
2 ay (397 mesaj)
Bu arada kuşak, pet, efsunlu binekler, 5. karakter, kritik düzenlemesi gibi değişikler oyunu çok güzel bir seviyeye getirdi ama ne yazık ki oyunun zevkini öldüren değişikliklerden tek örnek vermem gerekirse Kostüm sistemi diyebilirim. Çelik ve mavi çelik gibi güzel ve fiyakalı zırhlar varken, muharebe ve triton gibi güzel tasarlanmış kılıçlar varken, hele hele Kin kılıcı gibi bir item varken sırf bonus veriyor diye kostüm alıp ortalıkta palyaço gibi dolaşmaya mecbur bırakıldık.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Z
Zatı Muhterem
2 ay (347 mesaj)
Aynen ya oyuna sıfırdan başladım +9 kaplan var 5 efsun +7 siyah çelik yansıtmalı. Siyah çelik zırh kadar güzel zırh yok oyunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @berdin123

M
Manciaa
2 ay (1812 mesaj)
Hileler ve asiri pay2win olmasi. Eskiden nesne markette sadece exp yuzugu sac stili gorunmez el falan vardi. Simdi expli hiz artiran mountlar falan abarttilar. Zaten hileden gecilmiyordu ustune parasi olmayan gelmesin diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D
DeathLess_55
2 ay (219 mesaj)
Arkadaşın dediklerine harfiyen katılıyorum.
Üzerine amacın tamamen "kar amacı gütmek ve para" olduğunu katarsak prof botların (m2bob gibi) bu şirketin bir ürünü olduğunu düşünüyorum.
Düşünsenize sanal bir oyundaki sanal parayı(yang) biriktirip gerçek paraya(tl ve diğerleri) sürekli dönüştürüyorsunuz.
Ben olsam ben de kaldırmam hile ve botları güzel yere dükkan açılmış
Bu mesajda bahsedilenler: @berdin123

A
alfamavikurt99
geçen ay (33 mesaj)
lvl atlamayi fazla kolaylastirdilar bu bence metin2yi bitiren en onemli unsurlardan biridir.
efsun isini fazla abarttilar hergun 20 tane 40 lvle car kasip efsun atan adamlar taniyorum
oyun pvp ye dondu gecen 9 efsun attim yin yanga cop olan 40lvle kastirdigim carlarin
parasina oldu kendi carim yoktu baskasina kastirdim sakin kendiniz item yapmayin
+ basip tas basmayin hazir almak en az %150 kârda olmaniza yol aciyor 2 ay gec dizin
carinizi ama kendiniz item yapmayin para bolsa yapin tabi basin ep alin :)
tadi cikarsa tabi
L
LifeLine
geçen ay (226 mesaj)
gmler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >