Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
59
Cevap
837
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Metin 2 TR Neden Bozuldu

G Guest-FC9A03247 Konu Sahibi
4 yıl (747 mesaj)
Herkese merhabalar

Eski günleri hatırlarsınız arkadaşlar o okuldan gelir gelmez yemek bile yemeden oturdugumuz soguk kış günlerinde icimizi ısıtan o tatlı günleri

Metin 2'ye neden saçma sapan şeyler geldi
Bunun sorumlu veya sorumluları kimdir hangi şirketlerdir
Bu durum önceden engellenebilir miydi oyuncular protesto edebilir mıydı

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

En Çok Beğenilenler Tümü Tüm Yorumları Aç
ben 2009 da banlandım(multihack açıkken videom çekilmiş xfire'da sonradan buldum) . oynamayı bıraktığımda gold botlar yoktu daha ortalıkta. +0 dolunay 1m 750k falanken, 2-3 sene sonra bi...
Yoruma Git
Yorumun Devamı bdeniz1997 - 2 yıl +8
Oyunu bitiren neden ne botlardır, ne hilelerdir, ne de grafiklerinin eski kalmasıdır. Bunların hepsi bir sonuçtur ve asıl oyunu bitiren şey yönetimin beceriksiz olmasıdır, yönetim becer...
Yoruma Git
Yorumun Devamı sesegayi batiran adam - geçen yıl +5

E Emple
4 yıl (3258 mesaj)
Hile den kaynaklı olduğunu düşünüyorum.Icine hile giren her oyun bitti.Suan bence o metin 2 ayarında bi mmorpg hala yok lol çıktı insanlar ona kaymaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D DeidaraSanji
4 yıl (7076 mesaj)
Tamamen hile ve bot yüzünden bitti, additional contentlere bok atanlar da bunu kabullenmeyen hileciler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


G Guest-FC9A03247 Konu Sahibi
4 yıl (747 mesaj)
Beyler ben sadece hile kaynaklı düşünmüyorum şirketin de suçu var bence oyunun özünü bozdular

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @DeidaraSanji , @Emple

G Guest-FC9A03247 Konu Sahibi
4 yıl (747 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji


quote:

Orijinalden alıntı: ahmethan46100

Beyler ben sadece hile kaynaklı düşünmüyorum şirketin de suçu var bence oyunun özünü bozdular

Hadi ordan, kabullenmek isteseniz de istemeseniz de hileci botçu emek hırsızı oyuncular ve onlara prim veren şerefsiz gmler yüzünden bitti oyun.Yenilik bir oyunu bitirecek olsa LoL her sene bitmişti, DotA bitmişti,WoW her expansionda bitmişti. Oyunun özü değişmişmiş, bu oyunların ilk halleriyle şu anki halleri arasinda uçurum var ama hepsi dimdik ayakta, neden ? Çünkü hile yok, yiyosa yap hileyi, 1000 tl lik 2000 tl lik hesabin göz kirpmadan banlanir.

KO hileden koxpa izin veren gm ler yüzünden bitti

M2 hileye ve yang satışına izin veren gmler yüzünden bitti. Benim bile 93 level karakteri satıp birakma nedenim yang satışı yüzünden oyunda ticaretin ölmesiydi.

Ben hileyle alakası yok demedim kardeşim oyun özünü kaybetti dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


G Guest-CD353FDC9
4 yıl (144 mesaj)
ben hilelerin oyun yoneticileri tarafindan cikarildigini dusunuyorum.kendi adamlarina botu kullandirip yang satisina izin verip bundan kar ettiklerini dusunuyorum.
I IspanakLord
4 yıl (133 mesaj)
Yenilik ilk grldiğinde oyuncuları korkuturdu ama maks 1 aya herkes alışırdı asıl sıkıntı sürüler halinde dolaşan exp botları ve hilecilerdi. Herif metinden düşen itemlere çöküyordu böyle saçmalık mı olur :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IspanakLord -- 9 Mayıs 2017; 8:42:41 >


0 00onur
4 yıl (574 mesaj)
Bende o zamanlar bağımlisiydim hilelerin tabi etkisi vardır ama yenilikler bu oyunu bitirdi çünkü yenilikler tamamen oyunculardan daha fazla para almaya yönelik geldi evet bende çok para harcadım bu oyuna baktım yenilikler geliyor kaptirirsam daha çok para yatiricam bu ve buna benzer sebeplerden dolayı bıraktım serverda bir çok arkadaşımda bu sebeplerden dolayı bıraktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P PresidentBerke
4 yıl (551 mesaj)
tamamen botlarla alakalı.

ne zaman botlar kalkar o zaman metin2 şaha kalkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B bLackMumbLe
4 yıl (7165 mesaj)
Hileciler eskiden de vardı ve katlanılabilirlerdi ama bir süre sonra iyice suyu çıktı. Yang satıcıları, bota bırakanlar türemeye başladı ve üstüne üstlük yöneticiler bunlara hiçbir şey yapmadı. Eskiden ticket atardın adam banlanırdı, bir süre sonra yöneticiler de iyice saldılar. Ne oyunculara karşı ilgi, ne hileye önlem derken oyuncu kayıpları yaşanmaya başladı. Yöneticiler ise bu oyuncu kayıplarını yeni sw açarak çözebileceklerini sanarak resmen tüy diktiler. Yetmezmiş gibi item dönüşümlerinin suyunu çıkardılar, saçma sapan petler eklediler ve oyunun özünden iyice uzaklaştılar ha tabii bir de çıkardıkları saçma sapan bir karakter var.

Eskiden hilecilere pm attığında konuşabiliyordun da şimdikiler komple bot olduğu için o iletişim de kopmuş durumda. Bi multihack vardı mutluyduk adam hileyi kullanırdı ticket atıp banlatırdık bu kadar.

Şu ss'deki masumiyete bakar mısınız?

< Resime gitmek için tıklayın >
B BCpowershift
4 yıl (51 mesaj)
Benim sahsi fikrim enflasyon. Metin2'de oto kasilma, tirpanlari falan kilic gibi tutma, hareket + saldiri hizi,isinlanma hileleri 2008'de falanda vardi. Ama ne olursa olsun herseyi +9 dizebilmek imkansiza yakindi, birak herseyi +9 dizip 5 mukemmel efsunlu 3 tane +4 tasli hale getirmeyi falan. Her yerde para satiliyor, oyun icini enflasyon tavan, marketlerdeki fiyatlar falan sacma yuksek gibi.
M moehard
Doğum gününü kutla!
4 yıl (42 mesaj)
Kardeşim oyunun bozulma sebebi oyuncu kaybetmesi insanlar yeni oyunlara yöneldi metin2 oyuncu kaybedincede yenilik yaptı ilk başta başarılıydı ama daha sonra iyice abartılar ne yazık ki bende eski günleri özlüyorum 10 yıllık metin2 oyuncusu olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B BaronSlayer
4 yıl (5 mesaj)
Botların,yang satıcılarının ve hilecilerin de etkisi var ama bence asıl önemli olan oyuncuların oyunu iyice ögrenmesi ve sürekli yenilik adı altında eklenen itemler oyunu garipleştirdi.Eskiden çoğu kişi oyunu bilmediği için yardımlaşma çoktu.Kurulan 8 kişilik partileri bile özlüyorum.Levellerimiz farklı olsa bile eşit paylaşım yaparak kasılıyorduk ve oyuncular demeyimin ne kadar geldiğini önemsemiyordu önemli olan eğlenmek ve zaman geçirmekti.Birde oyuncu sayısının fazla olması önemliydi neredeyse sınıf arkadaşlarımın hepsi metin2 oynuyordu bence bu da oyundan zevk almak için bir etken.Şimdi yine eski tarzda bir sunucu açılsa eskisi gibi olmasa bile yine oyuncu sayısı fazla olur ama eskisi gibi zevk vermez.Artık oyuncuların çoğu oyunu çok iyi biliyor.Neredeyse herkes hemen yüksek seviyelere ulaşmak isteyecek,eskisi gibi yardımlaşma ortamı birbirini tanıyan kişiler ve belki çok az kişi arasında olacak.Neyse fazla uzattım kısacası eski sürüm bir sunucu açılsa bile eski zamanlardaki gibi zevk vereceğini düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


0 07kubi07
4 yıl (1290 mesaj)
Birgün 2.haritada botlar türemeye başladı, hem hava kılıcı hemde şu zırh yapan yeteneği açıyorlardı acayip birşeydi ondan sonra kimse kalmadı oyunda.

Ondan öncede hile vardı ama oyunu bozmuyordu fazla.

Yang satışıda ticareti bozdu, sınıf arkadaşlarım gidip m çekiyorlardı itemlerini fulluyorlardı. M çekmek diye birşey olmasa çok güzel olurdu herkes +6 kaplan plakayla dolaşırdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


T Tonyukuk
4 yıl (8549 mesaj)
hile, ek olarak enflasyona da katılıyorum. şu an sıfırdan server açsalar bile 3-4 güne herkes +9 itemlarını yapar. peki 10 yıl önce neden öyle değildi? neden birilerinde +0 su perisi görünce çılgınlar gibi sevinirdik?
L loiloyse
4 yıl (924 mesaj)
Oyunun bozulmasının tek sebebi yang botlarıdır.

Oyunda aşırı yüksek bir enflasyon var.

Dün 50k'dan bulabildiğim itemi muhtemelen yarın 100k'dan alacağım.

Tek sebebi ise yang botları ve ona prim veren kullanıcılar. GM'ler affedersiniz bi bok yapmıyor.

Video çekip yolluyorsunuz, adam onları bile banlamıyor haha
M Mutant Sisifos
4 yıl (452 mesaj)
Aşırı halde pay to win olmasi

Her pay to win oyunun sonu boyle olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N neksusb
4 yıl (343 mesaj)
Metin2 asla bozulmadı tam gaz devam biz fakiriz ondan boşa b.k atman bilionuz işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neksusb -- 19 Mayıs 2017; 16:29:50 >


A allenwolker
2 yıl (0 mesaj)
Ben daha dün Hileci adamın birini ticketten banlattırmak için 1080p Youtubeye video yükledim.Çok sorunsuz bir videodur. Adamların ilk cevabı ise,
Hile kullanan kişilerin banlanması için gerekli kuralları bana yazıyorlar.
Hani dedim eksik bir şey mi var.Kuralları kopyalamış yapıştırmış.
inat edip, Allah sizi inandırsın hepsine tek tek cevap yazdım.

En sonunda adamın geri dönüş cevabı ise video donuyormuş. Açık ve net o hileleri satan kişilerin metin 2 gm lerin olduğu.
Tek kalemde isteseler bütün hile yapanları banlar lar hatta sitelerin Won satışı reklamını yapan botlar her yerde idi.Durmadan mesaj geliyor.

Oyunun Yenilikler değil,Hileciler bozdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allenwolker -- 19 Aralık 2018; 9:11:23 >


C ClaymoreCountry
2 yıl (1877 mesaj)
Aslında oyuna gelen simya,pet,kostüm yenilikleri güzel bence ama sizin de dediğiniz gibi hileler botlar illallah ettiriyor ama yüksek level farm yerlerinde bot Vs. Olmuyor ben keyif alıyorum şahsen.Ancak kesinlikle hile yapan kimse banlannmıyor paso m2bob alıp kullananların 75-80 lere geldiğini gördüm banlanmamışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >