Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
8
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Metin 2 de amaç ne ?

B Beyaz Atlı Playboy Konu Sahibi
11 ay (100 mesaj)
Tek yaptığım şey hayvan kesip level kasmak bu da bir yerden sonra çok sıkıyor. Amaç ne ya da başka neler yapılır ? Level kasmanın tek yolu hayvan kesmek mi ?
W WhyNot?
11 ay (960 mesaj)
"Metin2'nin konusu üç büyük imparatorluğun savaşını anlatan bir Uzak Doğu hikâyesidir. İlk olarak sadece hayvan ve bitki hayatı vardı ve bir Metin taşı gelip vahşi hayatı kırıp üç imparatorluğun sınırlarını çizdi. Oyunda amaç ise savaşarak kendini geliştirmektir."

Klasik MMO kafası işte.
R REDMOD
11 ay (1634 mesaj)
Sadece level atlamak değil maksat, oynamış olduğun karakteri her açıdan emek vererek yükseltip diğer oyunculara rakip olmak, kısacası kendini geliştir diğer oyuncularla rekabete gir denilebilir. Level yükseltme, skilleri geliştirme, levellere göre verilen görevleri yerine getirip güç kazanma, itemlerin değerini ve özelliklerini geliştirme ve daha bir çok artı kazanma yöntemi var.
A anonline
11 ay (160 mesaj)
oyunu tek başına oynarsan evet sıkıyor çevre edinip daha farklı şeyler yapılabilir
H HALO
10 ay (1622 mesaj)
Bu soru için 10-12 sene kadar geç kalınmış. Bu saatten sonra hesap varsa oynanır yoksa yeniden başlamak çok zor.
Y Yasin_CKC
4 ay (267 mesaj)
Yukarıda ki yazan herkes 2007-2012 arası yılları yazmış kardeşim günümüzde ki mantığı boss kesip (hidra,meley,razador vs vs.) itemciden gerçek paraya dönüştürmek oldu artık.
O Oguzyar
3 ay (129 mesaj)
Belli bir arkadaş ortamı ile oynandığı sürece çok keyifli, ve sadece hayvan kesip level atlamak değildir.

Oyunu belli açılardan çok geliştirdiler ve şuan da oyunu oynayanların yüzde 70 i eskiye nazaran daha yetişkin insanlar.
G gitarçalankedi
3 ay (0 mesaj)
Hatırlıyorumda 2007 yılında 5 kişi grup kurup çölde level kasardık düşen itemleri paylaşırdık mola verip derin sohbetler ederdik.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


S sesegayi batiran adam
3 ay (160 mesaj)
Oyunun bir hikayesi var yukarıda belirtildiği gibi ama mmorpglerin amacı sonu belli olmuyor pek. Bunuda yaptım mı oyun bitti demektir diye bir şey yok, her zaman yapacak bir şeyler var hiç bir şey yapmıyorsan git pazar gez :)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.