Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
43
Cevap
0
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Cevap: Metaverse arsa nasıl, nereden alınır? İşte 5 adımda Metaverse arazi satın almak (3. sayfa)

A antoffensive Konu Sahibi
8 sa. önce (1398 mesaj)
https://www.donanimhaber.com/nvidia-omniverse-nedir-ne-ise-yarar--144240< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @sml_akyz

S serafon
7 sa. önce (2574 mesaj)
Köftenin kokusunu satan, paranın sesini alır demek lazım bunlara!

S serafon
7 sa. önce (2574 mesaj)
Neye göre başarı? Arkada dev firmalar onun arkasında her türlü imkanlar ve niyet varken bir şeyler olacaktır illaki. Dev yatırımlar yıllardır yapılıyor. İnsanların günlük hayatını vb. bir şekilde buraya bağlayıp insanları hem cezbedecekler, hem mecbur kılacaklar, amaçları bu. Ama bu bir başarı mı? Tam tersi süper kazançlar ve karlar olsa bile aslında uzak durması gerek insanların. Ama maalesef yine en önde tamahkarlar ve ileriyi geriyi düşünmeyenler atlayıp buraların yeşermesini sağlayacaklar. Ondan sonra tüm insanlığın başına bela olacak yine. Gitgide köleleşiyoruz, insanlıktan çıkıyoruz ama farkında değiliz. Bu uyuşturucudan kurtulmak lazım ama nasıl bilmiyorum, çünkü insanların büyük çoğunluğunun iradesi zayıf hatta yok! Zaten tüm çalışmalar insanların iradesi kalmasın ve bireyselleşsin ve bağımlı olsunlar diye yapılıyor. Sonra da kolayca istedikleri yöne yönlendirecek zemini buluyorlar. Bunların niyeti tüm dünyayı ifsat etmek, asker olarak da en önde tamahkarları kullanıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serafon -- 23 Ocak 2022; 21:47:54 >

Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Hobar

T Tomydeely
6 sa. önce (97 mesaj)
İçerik zayıf olmuş tam 9 ay önce aldığım sandbox land arsamı aldığım gün böyle bir rehber okusaydım sanırım hiç bir şeyi başaramazdım :)
https://wikikoin.com/metaverse-arazi-arsa-satin-alma// konuyla ilgilenen arkadaşlar buyursunlar.
H Hobar
5 sa. önce (10639 mesaj)
Daha önce dev firmaların yaptığı bir sürü proje başarısız oldu. Facebook veya başka bir firmanın metaverse projesinin başarılı olacağı ne malum da buralardan arsa vs satılıyor? Belki onunla alakasız yeni bir firmanın bambaşka bir projesi ilgi görecek. Daha ortada birşey yokken buralara yatırım yapmak enayilikten başka bir şey değil. Henüz ortada elle tutulur hiçbir şey yok.
Bu mesajda bahsedilenler: @serafon
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.