Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
116
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Merhaba Sayın Admin

B BaLaSs Konu Sahibi
11 yıl (150 mesaj)
Admin birşey sorucam..

Bizim forumda konudışı , gerekse konu özellerde kız konulardan çok yakınan, derdi olan ve buraya gelip bir nebze rahatlama açısından sürekli konu başlıkları açılıyor.

Ben diyorum ki..

Neden bir böyle konu özel başlığı gibi , kız konuları başlığı gibi bir başlık türü açmayı düşünmüyorsunuz ? bu bence site içinde çok farklı bir havaya itecektir. Yani erkekler çok sevinicektir. Neden böyle birşey düşünmüyorsunuz merak ettim.

Çünkü konudışı ile konuözellerde açılıyor ama saçma oluyor. Yada ben öyle biliyorum ?

Benim bildiğim olay şu ?

Konu dışında ( kız konusu ) yada konuları açılabiliyor mu böyle birşey varmı ?

Yoksa kız konuları konu özellerde mi açılması gerekiyor bunu bilirsem iyi olur. Ama böyle birşey varsa eğer kimse bilmiyor ve forumda bir kargaşaya yol açıyor bunu farkederseniz çok sevinirim.

Bence böyle bir başlık açarsanız forumda çok büyük bir ilgi görücektir. Sorunu olan arkadaşlar oraya gelip sıkıntılarını paylaşırırlar. Ve tecrübeli arkadaşlarda gelirler oraya tecrübelerinden gerekse kendi yaşayışlarından o arkadaşlara tavsiyelerde bulunurlar.

Bilmem siz ne düşünüyorsunuz ? merak edip sormak istedim. Saygılar..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.