Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Mekanlarınız için QR dijital menüler

R Ryzen Konu Sahibi
4 gün (204 mesaj)

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 Mekanlarınız için QR dijital menüler
Merhaba, pandemi önlemleri kapsamında yaygınlaşmaya başlayan QR menü çözümlerimizi sizlere sunuyoruz.

Kendi geliştirdiğimiz web uygulamamızda diğer çözümlerden farklı olarak ürünler arasında gezinirken bekleme süresi yok, ayrıca bu arayüzü sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Detaylı bilgi ve demo talebi için özel mesaj atabilirsiniz. Diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

***

Web Grafik Tasarım • Kurumsal • Kişisel • Katalog • E-Ticaret tabanlı medya ürünleri

Merhabalar, 2011'den beri sektörle haşır neşirim, başta freelance olarak yaptığım internet siteleri oldu. Son 3 yıldır ajanslar ve matbaalar için fason olarak iş yapıyordum. Şu an bir tanıdığımla beraber şirket kurduk ve uzun süredir aklımda olduğu üzere foruma da bir ilan açayım dedim.

Kodlarla harikalar yaratırım, işlevsellikte çığır açarım gibi iddiam yok, bunu sağlayan bir sürü kişi var zaten sektörde. Altyapı ve tasarım yönünden eksik olduğumdan bunları yazdığım düşünülmesin. Bu hizmeti profesyonel olarak veriyoruz, ama ek ücretler peşinde koşan veya müşteri bağlandı diye sonraki dönemde fiyat yükselten de çok kişi var bu sektörde malumunuz.

Kendimce fark yarattığım alan verilen paranın karşılığını sağlamak, işi zamanında yetiştirmek ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmak. Genelde iş yaptığımız müşteriler de bu yönden kafalarının rahat olmasını seviyor zaten.

Detaylı bilgi için özel mesajla ulaşabilir ve referans sorabilirsiniz.

Saygılar.
Fiyat : 500 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Uşak, Merkez Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.