Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Media Markt Ahlaksızlığı

T Tiglat Pileser Konu Sahibi
geçen yıl (828 mesaj)
Merhaba, uzun zamandır bir telefon almak için kart kampanyası beklemekteyim. Nihayet 23 Nisan itibari ile Bonus Card "Seçili elektronik markalarında 100 TL Bonus" kampanyasını duyurdu.

Media Markt, bu 3 seçili sektörden birisi idi, telefon fiyatı da normal piyasa fiyatı idi.

100 Tl bonus ile indirimli almış olmak adına ürünü aldım. Daha sonra baktım ki yanlış, karttan almışım hemen arayarak iptal ettim. (ses kayıtları var, iptali isteyen benim! Gelen maili de size sunuyorum; Görsel 1) Daha sonra kampanya olan Bonus kartım ile aldım ürünü. Buraya kadar hiçbir sıkıntı yok.

Tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve ilk aldığım ürünün iptal olması gerektiğini, bunu kendisinden önceki çalışma arkadaşı ile konuşarak ilettiğimi bildirdim, o arkadaşta "evet, elif hanım sipariş iptal talebinizi almış" dedi. (Bakın ismine kadar yazıyorum.) Bende tamam aldım deyip, ürüne tekrar göz atarken bir "gariplik" hissettim. Ürünün fiyatını değiştirmeye çalışıyorlardı.

Normalde, Redmi Note 8 23 Nisan Kampanyası idi ama bir anda 1749 ₺ olan cihaz 2199 ₺ oluyordu, kendi kendime "bunlar bonus kampanyasından dolayı fiyat artıracaklar, (çünkü bonus kampanyası gece duyuruldu) ben iyisimi ekran kaydı alayım (Video 1) " dedim, ve kayda aldım.

Daha sonra baktığımda siparişlerime ürün adedinde sıfır yazıyor, ilk defa alışveriş yaptım bu siteden, anlam veremedim müşteri hizmetlerini aradım. "siparişini toplu alım nedeni ile iptal edilmiştir." dedi,

şaka gibi eğer aldığım 1 taneyi kastediyorsanız onu arayıp ben iptal ettim. Şahsıma alıyorum, herhangi bir kurumsal fatura bilgisi de vermedim size diyerek talep açtırdım.

Talebin cevabı bugün gelmiş, "toplu alım nedeni ile iptal" rezilsiniz, 100 lira için atmadığınız takla kalmadı dünden beri. Şunu demek istiyorum kısaca Media Markt ahlkasız bir şekilde satış politikası gütmekte, ben şuandan itibaren gerekli Forum sitelerine bu durumu aktaracağım. Rezilliğini ilan edeceğim. Beni yapmadığım bir şeyle suçladılar ve indirim hakkımı basit kalitesizlik ile örtbas etmeye çalıştılar. Kanıtlara lütfen dikkat ediniz ve destek veriniz. Hoşça kalınız.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Bu mesajda bahsedilenler: @mediamarkt
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.