Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Max 1500 TL civarında uzun yıllar kullanabileceğim saat önerisi?

H Helen1 Konu Sahibi
11 ay (0 mesaj)
merhaba dh ahalisi. Maksimum 1500 TL bütçem var. Uzun yıllar kullanabileceğim kadın saati almak istiyorum. Popüler markaları tercih edecektim Fossil gibi fakat gördüğüm birkaç yorum ve şikayetlerden ötürü vazgeçtim. Kaliteli bir saat almak istiyorum bir iki yıl değil de daha uzun yıllar kullanabileceğim. Marka önerisi yapabilecek olan var mı? Hatta direkt model önerebilen olursa daha da mutlu olurum. İstediğim saat tarzında bir görsel ekleyeceğim.

< Resime gitmek için tıklayın >
E erkan dh
11 ay (929 mesaj)
Fossil aslında fena değildir. Seiko,Citizen,Swatch,Orient gibi markalar o fiyat aralığında alınabilecek en iyi seçeneklerdir bence.
K Karbon 12
11 ay (5824 mesaj)
...ayrıca Tissot, Hislon, Braun. Görsele yakın modellere, Hislon ve Orient'te denk gelme ihtimali bence daha yüksek. Eğer beğendiğiniz bir modele denk gelebilirseniz Tissot'u tavsiye ederim. Taşlı ve altın modeller olacaksa İsviçre markaları Tissot ve Hislon bence tercih edilmeli.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.