Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye, 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1077
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: 🔪🥩 MasterChef Türkiye 2020 🥩🔪 (56. sayfa)

B Baldbny
5 sa. önce (1587 mesaj)
Reyting için
K kugutex
5 sa. önce (1103 mesaj)
Sizin yapacağınız programın.
Bu yarışmacılara öyle sözleşmeler imzalatıyorlarki isterse Acun medya yarışmacı gençleri rezil bile etse gururumuz la bile oynasa dava açamıyorsunuz. Böyle kanunu olur. RTÜK bu kanalı kapatmayıp anca sigara sansürlesin. Sakın bir işe yaramasın. Yuh olsun yuhhh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Y yasin_61
4 sa. önce (70 mesaj)
Uğur kendini bu bölümde oynamasıyla, konuşmasıyla daha da yerin dibine soktu. O hakaretleri yapmak zaten düşüncesizliğin sonucu, ama şimdi çekime devam etmesiyle düzelmediğini, hâlâ düşüncesiz olduğunu gösterdi. İnsan kendisine zarar veren birinin istediklerini yapmaya devam eder mi? Acun senin itibarını katletmiş, programına çıkıp istediği şekilde konuşuyorsun, reytinglerini arttırıyorsun. Acaba ödül paralarını vermem mi dedi? Düşüncesiz yazdım, aslında başka kelime kullanmak istiyordum ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


- -Nautilus-
4 sa. önce (839 mesaj)
Reyting uğruna bunu da yaptılar. Diyecek bir şey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Ö Ölüyen Yürüler
4 sa. önce (898 mesaj)
Acun'un reklam verip bu aciklamayı göstermesi berbat bir olaydı ancak halkın gözünde kendini düzeltti bu konuşmasıyla. Bu açıdan iyi oldu. Çok üzüldüm gerçekten Uğur adına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


1 13MS
4 sa. önce (21 mesaj)
Allah'ım bu nedir insanligimdan utandım kimse izlemese ne olcak izlemeyelim be sinir krizine girdik oturduk evde ağladık nasil bu hale geldi güzel ülkem :(
R Rodin
4 sa. önce (3658 mesaj)
İğrenç, acun kendi egosunu tatmin etmek uğruna genç yaşta birinin gururuyla oynadı. Çocuk sanki adam öldürdü 80 milyonun karşısına çıkarıp rezil ediyorsun. Tamam zamanında sağa sola küfretmiş, sessizce halleder kapatırsın olayı. Ayrıca geçmişte ne haltlar yiyenleri programına getiren bir adam bu, bence çocuğun bütün küfürlerinden ziyade, kendisine ettiği küfür yüzünden böyle aşağılık bir hareket yaptı acun. Ayrıca geçmişte ettiği küfürlerden dolayı yemek yarışmasından diskalifiye edilmesi ayrı bir saçmalık ona da değinmeden geçmek istemedim.
1 12 Angry Men
4 sa. önce (10511 mesaj)
Somer denen lokantacı yarışmadaki kadınla eşini aldatıyor. Acun ise evliyken kızı yaşında kızla sevişip çocuk yapıyor. Bir de utanmadan ahlak dersi veriyorlar. Gece gece sinir oldum.

Edit:
"kim namus ve ahlâk şövalyeliği yapıyorsa,
bilin ki en namussuzu o' dur."
-friedrich nietzsche

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 30 Kasım 2020; 1:0:58 >


E EthanCarter III
4 sa. önce (2257 mesaj)
Bundan sonra acunun hiçbir programını izlemiyorum masterchef survivor hepsi!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Ö Ölüyen Yürüler
4 sa. önce (898 mesaj)
Daha önce de aşağıdaki olay yüzünden RTÜK ceza vermişti. Yine yarışmacıyı rencide edici hareketten RTÜK ceza verebilir bu sefer ağır olursa şaşırmam.


https://www.yenicaggazetesi.com.tr/rtukten-masterchefe-ceza-313525h.htm
Z zero fear
3 sa. önce (5097 mesaj)
Hadi Acun'un ne olduğunu biliyoruz reyting için yapmayacağı şey yok ama şefler büyük hayal kırıklığına uğrattı beni. Kesinlikle böyle bir durumun içine dahil olmamaları gerekirdi. Bir gecede gözümden düştü hepsi. Masterchef bitmiştir benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K kugutex
3 sa. önce (1103 mesaj)
Reyting uğruna gençleri rencide etmek çok daha büyük ahlaksızlıktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Ö Ölüyen Yürüler
3 sa. önce (898 mesaj)

G gafilavlayan
3 sa. önce (1 mesaj)
Uğur intihar ederse vicdan azabından durabilecekler mi? evet dururlar. Benim en çok şaşırdığım ise Uğur'a yapılanları sindiremeyip kendi kararıyla artık ben bu yarışmada yokum diyebilecek omurgada kimse yok muydu içlerinden. Ben olsam Uğur için yapardım.3 4 hafta daha kalsam nolcak ki zaten tanınmışım tanınacağım kadar. En azından güzel bir mesaj olurdu tepkimi ortaya koymak için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M Musashi-R
3 sa. önce (875 mesaj)
Bravo hocam
Bu mesajda bahsedilenler: @EthanCarter III

B BlackEagle03
2 sa. önce (8793 mesaj)
Uğur kardeşimizin yanındayız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.