Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
25
Cevap
0
Tıklama
72
Öne Çıkarma
Cevap: MARSA 10 ADET UYDU FIRLATTIK-740MİLYON DOLAR TUTTU (2. sayfa)

P
por favor
geçen ay (5286 mesaj)
750 ben vereyim de bu tipleri uzaya fırlatsınlar.
M
Morgoth Draqe
geçen ay (869 mesaj)
Doğru ankapark 2 yaparak oy alabilirler hatta bunun üzerine 2 daire ve 3-5bin varlık göstererek halkın gönlünü bile çalabilirler.

Pardon bunu zaten birisi yapmıştı, orijinal olmak lazım.
Bu mesajda bahsedilenler: @btk06

C
ctn48
geçen ay (149 mesaj)
siz hala bir çomar ile asla tartışma yapılmaması gerektiğini anlamamışsınız
M
msatic
geçen ay (66 mesaj)
Neyse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msatic -- 18 Şubat 2020; 20:47:24 >


Bu mesajda bahsedilenler: @btk06

B
blacksea533
geçen ay (1974 mesaj)
Eskişehir belediye başkanı yılmaz büyükerşen in yaptığı parklar yüzünden oldu bunlar , yerel seçimler yaklaşmadan önce melih gökçek önce eleştiri yağmuruna tuttu eskişehir belediyesini sonra kendi aynı tarzda parklar yapmaya başladı ama yüzüne gözüne bulaştırdı.Eskişehir parkları yazın özellikle yüksek miktarda yerli yabancı turist çekerken ankapark bırak yabancıyı yerli bile çekemedi.Eskişehir sazova parkının içinde masal şatosu , sualtı akvaryumu , uzay evi , minyatürk , Türk bilim sanat merkezi , hayvanat bahçesi , japon bahçesi , gölet , korsan gemisi , oyun parkı , tren vs gibi bir çok alan mevcut.Aileler çoçuklarıyla beraber geldiğinde ankaparktaki gibi roller coaster a binmeyecek ve ya ışık su gösterisi izlemeyecek sadece.Ayrıca eskişehirin diğer parkı kültürparkta da yapay deniz ve açık kapalı yüzme havuzu , at çiftliği , spor alanları mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksea533 -- 18 Şubat 2020; 20:47:14 >


-
-Rusher-
geçen ay (7126 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: btk06

Şu an ankara chp nin elinde. Hadi siz marsa 10 tane uydu gönderinde görelim. Kendi beceriksizliğinizi başkalarının hatalarıyla örterek bu milletten oy alamazsınız
ya kardeşim mesele gönderip göndermeme değil. mevzu 750milyon dolar ona açıklık getirmek gerek bir parka 750 milyon dolar harcandığına inanıyor musun?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.