Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Marmaris Tekne Turu ve Jeep Safari Turu

M melekebru Konu Sahibi
7 ay (1 mesaj)
Marmaris tatili sırasında olmazsa olmaz ve mutlaka herkesin katıldığı Marmaris tekne turu ile Marmaris çevresindeki eşsiz koyları gezebilir, bolca yüzebilir ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Marmaris tekne turu sırasında görebileceğiniz koylar ise sırasıyla; cennet adası, akvaryum koyu, fosforlu mağara, Kumlubük plajı, Yeşil deniz koyu, Turunç ve İçmeler sahili

Marmaris tekne turu sabah 09:45 ile 16:30 arasında öğlen yemeği ve gün boyu sınırsız meşrubat dahil olarak düzenlenmektedir.

2020 yaz sezonu boyunca, Marmaris tekne turu Covid-19 Corona (pandemi) kuralları uygun olarak düzenlenmektedir. Teknemiz yarı kapasite ile, sosyal mesafe kuralları çerçevesinde, hijyenik koşullara uygun olarak planlanmaktadır.

Marmaris jeep safari

Marmaris çevresindeki köyleri, plajları ve doğal güzellikleri keşfetmenin en eğlenceli yolu Marmaris jeep safari turudur. Her yaştan tatilcinin rahatlıkla katılabildiği safari turu ile 09:30 ile 15:30 saatleri arasında düzenlenmektedir.

Marmaris jeep safari turu ile sırasıyla; Marmaris Hisarönü plajı, Kızkumu plajı, Turgut şelalesi ve Turgut sahilini ziyaret edebilirsiniz.

Covid-19 Corona (pandemi) kapsamında 10 kişilik olan araçlarımız 5 kişilik oturma düzeni olarak planlanmaktadır. Araçlarımız her gün tur başlamadan önce ve tur dönüşünde hijyen temizliği yapılmaktadır.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.