Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
28
Cevap
0
Tıklama
28
Öne Çıkarma
Cevap: Marmaray yolda kaldı vatandaşlar karanlık tünelde yürümek zorunda bırakıldı... (2. sayfa)

L lazer__
geçen hafta (1979 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Eyyy İmamoğlu nasıl iş yapıyorsun..
Pardon ya bu TCDD ye bağlı hatta ulaştırma bakanlığına...
Sıkıntı yok İmamoğlu yüzünden bozulduğuna inanan milyonlar var< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E eyoruk
geçen hafta (10704 mesaj)
Şimdi bazı kafalara yeni malzeme lazım.Artık otobüs fotoğraflarını atamayacaklar< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


A AnadoluEfes
geçen hafta (4279 mesaj)
Görüntüleri görünce aklıma Zombi Ekspresi isimli film geldi
C Cem
geçen hafta (6942 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: YaşasınKötülük

eee ariza olamaz mi
bos haber
Mesele imamoğlu olsaydı herbiriniz ayrı ayrı konu açardı
U Ulgen45
geçen hafta (15 mesaj)
atmacadan kastiniz kim hocam< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @marginaleeee

T TiesTorN
geçen hafta (7772 mesaj)
tünelin neresi karanlık göremedim.
B bullx
geçen hafta (1058 mesaj)
eskidi artık trenler, değişmeleri lazım.

ayrıca jeneratör elektrik kesintileri için, kontrol sistemi de trenin yerini görmek için. jeneratörler arıza olunca elektrik hattı üzerinden parça yada mühendis ışınlamıyor trene, öyle bir beklentiniz falan var galiba.


kontrol sistemi tam olarak çalışmıyor galiba, hat uzadıktan sonra tam her yerde çalışmıyordu.ben günlük kullanıyorum, en küçük arızada saçma sapan ağlamanızıda anlamıyorum. Tamam AKP yaptı, akp'yi sevmiyoruzda, şu uzun hat açılmadan önce amele gibi nasıl gidip geliyordum bir bilsen kafayı yersin. en basitinden milletle kucak kucağa 1,5 saatte gittiğim yeri artık 35 40 dakikada gidiyorum.

son olarak tünelin neresi karanlık ben göremedim? muhalif olmanında bir adabı vardır, bu sefer akp trollerinden bir farkınız kalmıyor aynı çamurun farklı rengi oluyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 15 Eylül 2021; 16:59:40 >


Bu mesajda bahsedilenler: @Sarper Yasin Mutlubay

R realgs
7 gün (5441 mesaj)
Dün bütüngün malum yandaş kanalda başakşehirde arızalanan iett otobüsü için haber yapıldı. bakımlarını neden düzenli Yapılmıyor diye de hesap sordular ibb’den yani imamoğlundan.
Tabii ki arızalanacak otobüs ve tramvay veya marmaray vs. Ahlaksızlık bunu bahane edip siyasi saldırı yapmaktır.Allah’ın sopası yok işte, yaptığın ahlaksız saldırının aynısı başına gelir böylece. Tabii muhalif medya onlar kadar ahlaksız olmadığı için aynı seviyeye inmiyorlar.

Sonuçta nyc toplu taşıması da, istanbul toplu taşıması da bozulur, yeterki insanların ahlakı bozulmasın.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @kerimcem

M muammer816
7 gün (1390 mesaj)
bu metroları babam da iş gereği her gün kullanıyor/kullanmak zorunda kalıyor. ancak son zamanlarda çok sık arıza olduğundan ve özellikle sinyal gelmiyor muhabbetinden çok sık bahsediyor. bende uzun yıllar iş gereği kullanmıştım bu derece problem olmuyordu. hacıosman-yenikapı metrosunu çok kullandım şahsen.

bence bu hizmetlerin aksamaması gerekiyor.kim işletiyor bilmiyorum ama kim işletiyorsa düzenleme yapılması elzem gibi görünüyor.inşallah düzenlemeler bir an evvel yapılır.vatandaş mağdur olmaz.gerçi bizim vatandaş bu işleri seviyor diye düşünüyorum ara sıra.bi alışılmışlık söz konusu gibi. inşallah gençler,z kuşakları adları her neyse bu işlere de son verebilirler.

hayırlısıyla şu istanbuldan kurtulamadım(k) ./ ama gideceğim buralardan inşallah,en yakın zamanda..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.