Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Marmaray 19 mayısta ücretli 15 temmuzda ücretsiz

K komando57 Konu Sahibi
3 ay (953 mesaj)
geçen 19 mayıs marmaray gişeden geri dönmüştüm ücretsiz olan iett ye binmiştim şimdi baktım ücretsiz bir devlet kurumu resmi bayram ayrımı nasıl yapar aklım almıyor artık
< Resime gitmek için tıklayın >Atatürk'ü sevmiyor bu insanlar, arada bir milletin gazını almak için iyi birkaç şey söylüyorlar, ama nefretlerini kaç kere belli ettiler, artık anlaşılmayacak bi...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Yirikalische - 3 ay +5

S Sosyal Adalet Savascısı
3 ay (12 mesaj)
siyasal islamın geldiği son nokta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sosyal Adalet Savascısı -- 15 Temmuz 2021; 0:49:39 >


Y Yirikalische
3 ay (7168 mesaj)
Atatürk'ü sevmiyor bu insanlar, arada bir milletin gazını almak için iyi birkaç şey söylüyorlar, ama nefretlerini kaç kere belli ettiler, artık anlaşılmayacak bir şey yok.
L LeBrock
3 ay (4310 mesaj)
Bu suda mı gidiyodu hocam
S scientia
3 ay (540 mesaj)
Ekşi Sözlük'te okudum: Sakarya Savaşı'nda Vahdettin karı derdine düşüp beşinci evliliğini yapmış. Koyun can derdinde kasap et derdinde. Bunu öğrenince Atatürk'e daha fazla saygı duymaya başladım çünkü müthiş bir irade gösterdi. Şimdiki siyasetçiler olsa savaşmak ve mücadele etmek yerine masaya oturmaya çalışırdı. Atatürk ise tek tezle amasız şartsız mücadele etti. Masaya oturmayı bir saniye bile düşünmedi. Her şeyiyle mücadele etti ve tam bağımsızlık kazandı. Tapalım demiyorum ama Atatürk küçümsenecek bir insan değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 15 Temmuz 2021; 1:15:29 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.