Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Mara M9 HD Uydu Alıcısı ( Enigma 2 Tabanlı )
Şehir : #Bursa
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Kullanılmış

P Papirus Konu Sahibi
4 ay (5327 mesaj)
1
1 Mara M9 HD Uydu Alıcısı ( Enigma 2 Tabanlı )
Arkadaşlar ,

Çok fazla TV seyretmediğim için artık kullanmadığım HD uydu cihazımı satıyorum.

Cihazım Mara M9 adıyla bilinen ve Enigma 2 tabanlı HD bir uydu cihazı.

Çift tunerli , 2 Kart ve 2 modül girişli bir cihaz olduğu için elinizdeki modüllerle kullanabilirsiniz.Ben D-Smart modül ile yıllarca sorunsuz kullandım.

Bu cihaz ilk çıktığı dönemlerde bazı yurtdışı alışveriş sitelerinde 600-700 Euro'lara kadar fiyatlarla satılan kaliteli bir cihazdı.Elinize aldığınızda donanımdaki kalite hissini hissediyorsunuz zaten.Yaklaşık olarakta 2014 yılından beri bende ama yaklaşık 2 yıldır nerdeyse hiç açıpta kullanmadığım , kapalı bir durumda olan bir cihaz.

Çünkü Apple TV 4K aldığımdan beri ( yaklaşık 2 yıl diyelim ) TV seyretme işini de IPTV üzerinden yapıyorum artık.Dolayısıyla bahsettiğim uydu cihazı kenarda kullanılmadan duruyor diyebilirim.

Özetlersem ; Mara M9 çok iyi bir uydu cihazı , tamam biraz ısınır ama buna rağmen şimdiye dek hiçbir sıkıntısını görmedim ben.Cihaz hiç açılmadı , tamir görmedi , kutusu , orjinal uzaktan kumandası , kullanma klavuzu ile eksiksiz durumda.Kozmetik olarakta çok temiz durumda diyebilirim.

Enigma tabanlı cihazları kullananların çok iyi bildiği gibi bu tür cihazlara image dediğimiz farklı yazılımlar yüklenir ve o yazılımlarla kullanılır.Bende öyle yaptım ve cihazı kendi orjinal yazılımı ile kullanmadan openATV image yükleyerek öyle kullandım.Cihaz her ne kadar artık üretilmese de ; openATV grubu tarafından hâlâ image yazılımları verilen ve piyasadaki çoğu cihazdan üstün görüntü veren tank gibi bir cihazdır.

Ürün için istediğim fiyat 350 TL ve kesinlikle takas düşünmüyorum.

Bursa'da olanlar gelip cihazı görerek alabilir.

Selamlar...
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 350 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.