Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
69
Cevap
2368
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Mansur Yavaş'tan Kılıçdaroğlu'na: İnşallah bu parkın açılışına Cumhurbaşkanı olarak teşrif edersiniz
O
2 hafta
Binbaşı
Konu Sahibi

https://twitter.com/beehaber/status/1617169509521006592

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Batıkent Rekreasyon Alanı ve 10 parkın temel atma ve açılış törenine katıldı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, törende yaptığı konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na seslenerek, “Bu yıl içerisinde Batıkent rekreasyon alanının açılışını inşallah birlikte yaparız. Temennimiz cumhurbaşkanı olarak teşrif etmeniz” dedi.

Ankara’da belediyecilik anlayışını değiştirecekleri sözünü vererek göreve başladıklarını ifade eden Yavaş, kenti şeffaf, katılımcı ve hesap verebilir bir anlayışla yönettiklerini anlattı. Göreve geldiği günden bu yana yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Yavaş, “Halkın her kuruşunun hesabını halka veriyoruz” dedi.

‘14 MAYIS’TAN SONRA GÜZELLİKLER TÜRKİYE’YE YAYILACAK’

2019 seçimlerinden sonra göreve gelen tüm belediye başkanlarının bu anlayışla çalıştığını belirten Yavaş, “Eğer belediyeler değişirse işten çıkarırlar, sosyal yardımlar kesilir gibi karalamalarda bulundular. Anlatacak hiçbir şeyi kalmayan insanlar halkın gözünü korkutarak oy almaya çalışıyorlar. Ama şimdi örneği var. Gördüler ve denediler. İnşallah 14 Mayıs’tan sonra bir şey değişecek ve bu güzelliklerin hepsi Türkiye’ye yayılacak” diye konuştu.

Belediyeciliği siyaset için değil halk için yaptıklarını ifade eden Yavaş, konuşmasını bitirirken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na seslenerek, “Bu yıl içerisinde Batıkent rekreasyon alanının açılışını inşallah birlikte yaparız. Temennimiz cumhurbaşkanı olarak teşrif etmeniz” dedi.

‘ALTI LİDERİN TEMEL HEDEFİ TEMİZ BİR SAYFA’

Yavaş’ın sözleri davetliler tarafından uzun süre ayakta alkışlanırken sonrasında söz alan Kılıçdaroğlu, görevini hakkıyla yerine getirdiğini ifade ettiği Yavaş’ı kutladı. Yavaş’ın konuşması sırasında herkese eşit hizmet götürdüklerini anlattığını hatırlatan Kılıçdaroğlu, “Belediyelerimizin olduğu yerlerde hiçbir çocuk yatağa aç girmez. Çünkü onlar halkı ayrım yapmadan kucaklıyor” dedi.

CHP’li belediye başkanlarının harcadıkları her kuruşun hesabını verdiğini belirten ve yeni, temiz bir sayfanın açılması gerektiğini ifade eden Kılıçdaroğlu, “Altı liderin bir arada olmasının temel hedefi de budur. Altı lider bir aradayız, hepimiz demokrasi istiyoruz, huzur içinde birlikte yaşamak istiyoruz. Niye kavga ediyoruz? Beraber olmak varken niye ayrılıklar, niye kavgalar? Helalleşmenin zamanı geldi, geçiyor bile. Ufkumuza bakalım” diye konuştu. Siyaset kurumunun görevinin sorunları çözmek olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, “Bugüne kadar hep sorun yaratıldı. Allah nasip ederse sorunları çözmeye kilitleneceğiz” dedi.


kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 22 Ocak 2023; 23:9:23 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Haydaa tam tersi olmalıydı.
Yoruma Git
Beratt06 - 2 hafta +19
nasıl iktidar olamayız vol.374758489
Yoruma Git
4F3 - 2 hafta +19
İlk defa oy kullanacak 6 milyonluk z kuşağı muhalefet iyi bir aday çıkarsa da akpyi sandıkta patlatsak diye heyecanla bekliyor biri Kılıçdara bu durumu anlatsın artık. Bu gençlerin tale...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Elma - 2 hafta +12
B
2 hafta
Yüzbaşı

Haydaa tam tersi olmalıydı.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

4
2 hafta
Binbaşı

nasıl iktidar olamayız vol.374758489

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 22 Ocak 2023; 19:8:17 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

R
2 hafta
Yarbay

Hayat iyi bir öğretmendir
Bundan sonra sağcı siyasetçilere güvenmemeniz gerektiğini,ipiyle kuyuya inilmemesi gerektiğini de artık anlamışsınızdır.
Yahu kardeşim bunların ağa babaları Devlet Bahçeli , "Çatı aday" ile CHP ittifakıyla AKP karşısına çıkıp şu sözleri söyledikten bir yıl sonra

https://www.youtube.com/watch?v=29ars6k4a_Q&feature=youtu.be
AKP'ye katılmıştır. MHP'nin kendisi ney ki kökeninden medet umuyorsunuz? Tee kasımda söyledik biz bunları. Ülke muahlefetinin en az %80'ni Yavaş'ı isterken kendisinin bu topa girmemesi başlı başına hayal kırıklığıdır.
Mansur Yavaş yok, İmamoğlu muhtemel siyasi yasaklı , kaldık gene Kılıçdaroğlu'na. Onunla da seçim kazanılmaz hadi geçmiş olsun.

Edit:Ulan aslında aklıma bir yol geliyor
Bizim ilçelede eski belediye başkanı vardı, herif tam adaylığını koyacak hoop siyasi yasaklı hale getirildi. Buda tuttu karısını aday gösterdi , seçim propagandasına kaldığı yerden devam etti. Normalde alamayacağı kadar oy aldı :) ama seçimi MHP'ye kaybetti.

Pusulada Dilek İmamoğlu olsun , o da imamın oğlu buda , ne yapacaklar Dilek hanımı da mı siyasi yasaklı hale getirecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 22 Ocak 2023; 19:16:1 >

A
2 hafta
Yarbay

Kılıçdaroğlu aday olsa çoktan olurdu. Neden beklesin, neyi beklesin? Zaten her gün hunharca yıpratılan biri. İmamoğlu aday olacak işte. İBB'yi erken vermemek için bekletiyorlar. Şubat sonu Mart başı açıklayacaklar. Mart kesin tarih tabii zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 22 Ocak 2023; 19:26:6 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

A
2 hafta
Binbaşı

Vizyona bak; park açılışları. Oysa daha büyük projelerin açılışları olacak. Kılıçdaroğlu CB olacaksa örneğin nükleer santralin açılışını yapacak. Karadeniz'den çıkan gazın dağıtım törenini yapacak. Şu an devam eden onlarca büyük projenin açılışını yapacak.. CB park mı açar, bu ne sığlık....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 22 Ocak 2023; 19:26:51 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

H
2 hafta
Yarbay

mansur abimde de matematik feraset falan yokmuş onu anladıkO
2 hafta
Binbaşı
Konu Sahibi

Bayram değil Seyran değil durduk yere niye böyle konuştu acaba?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O
2 hafta
Yüzbaşı

Seçim rahat kazanılsın isteniyorsa Aday Ekrem bey olmalı.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

S
2 hafta
Yüzbaşı

Mansur Yavas'in iyi niyetli bir insan olmasinin yaninda belediye baskanligindan oteye gidemeyecek bir karakteri ve yapisinin oldugunu defalarca soylememe ragmen cahil cuhela halk vaaay Mansur Reyis deyip durdu. Ya Halkin tam 100 yil onunde yasiyorum dusunce yapisi olarak, sizlere diyorum ki Muharrem Ince ve Cem Uzan 2023 Baskanlik secimlerinde eger basarili olamazsa bu Turkiye'nin basarisiz olmasi anlamina gelir! Kemal Dede, Meral Nene, Imamoglu da cart curt deyip durmayin, konustukca daha da fakirlesiyorsunuz!

Tatava yapmayin, verin oyu Ince ya da Uzan'a gecin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensaura -- 22 Ocak 2023; 20:5:42 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
2 hafta
Teğmen

Riske atılacak bir seçim olmadığı için Mansur Yavaş en ideal adaydı. Akplilerden oy alabilecek biriydi.

Rte'ye oy veren birisi KK, Muharrem İnce, Cem Uzan veya Ekrem İmamoğlu'na oy verir mi sence?


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @sensaura
0
2 hafta
Onbaşı

Zakkum'dan Anason şarkısının sözleri tam cuk oturur buraya...

Dokunsalar
Ağlayacaksın
Ama hiç dokunmuyorlar
Biçare bakan gözlerin bırak kanasın
Gücüne gitsin şarkılar
Anason kokarken sofralar
Yaşlandırıyor seni aynalar
Her geçen yıl birer birer
Masadan eksiliyor dostlar

Masadan bir Lider daha gitti :( Yüzde 90 olan Kemal Kılıçdaroğlu adaylığı yüzde 95 lere çıktı... ( Zorla seçimi AKP'ye hediye etme yükleniyor son hızla.)G
2 hafta
Binbaşı

ol ol aday ol kk gidip dannn diye rte ye oy vermezsem neyim.

rte den kurtuluş sen değilsin kk sende gideceksin. istemiyoruz seni.D
2 hafta
Yarbay

Cem Uzan dün çıktığı Tele1 yayınında şunları söyledi;

"Genel af bizim programımızda var. Cinayet, Tecavüz, Kadına şiddet hariç herkese genel af getireceğiz.HDP'ye yapılan büyük bir haksızlık. Kürt seçmene ve Demirtaş'a yapılanın haksızlık olduğunu düşünüyorum.”

Cem Uzan dahi HDP oylarına göz dikmiş bir siyaset izliyor ama %0.1 oyu dahi olmayan bir insan ve medya tarafındanda çok şişiriliyor.Kararsız olan Muhafazakar-Milliyetçi kesimde şu açıklamalardan sonra Uzan'a ne kadar güvenir orası muamma zira benzer şeyleri KK'da söylüyor.İnsanlar neden Uzan'a oy versin bu açıklamalardan sonra, farkı ney? Her seçim zamanı böyle medya maymunu olan bir siyasetçi çıkıyor zaten.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Buracat
W
2 hafta
Binbaşı

Erdoğan ile 5 yıl daha devam.
Dolar 50 TL.
Enflasyon %250 hayırlı olsun.S
2 hafta
Yüzbaşı

AKP li forumları biraz gez dolaş da kendin gör. Muharrem İnce yerli ve milli, ben bu adama oy veririm diye yüzlerce yazan var. Siz hala sağ sol davasındasınız. Muharrem İnce tamamen ülke çıkarlarını düşünüyor, bu yüzden AKP den oy alabilecek ender bir adam.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Buracat
G
2 hafta
Çavuş

Akpli forum nedir. Siz hala nasıl anlamadınız. Erdoğana oy vermiş biri dünya yıkılsa yine gider oy verir. Binde bir nadir oy vermez. Erdoğan kendi adıyla girdiği seçimlerde böyle oldu. 2015 seçimlerini yada son yerel seçimleri örnek göstermeyin.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @sensaura
S
2 hafta
Yüzbaşı

Demirtaş yasal okarak değil siyasi olarak içeri atıldı. Ayrıca HDP nin oylarıyla belediyeleri kazandı CHP ama sonra HDP yi sattı dedi Cem Uzan, ben de dinledim. Demirtaş'ın neden içerde olduğunu sen izah et edebiliyorsan. Sırf HDP başkanı diye birini içeri atarsan senin ülkene de kimse yatırım tapmaz, yarın beni de içeri atarlar mahkeme zaten onların emir eri gözüyle bakar. İşte bu yüzden adaleti sağlamak İnce'nin en büyük projesi. Benim yaşadığın ülkede kimse dil, din, renk ve ya düşüncesine göre içeri atılmıyor. Bu yüzden de tün dünya Anerikan mahkenelerine güveniyor ve gerektiğinde devleti dava edebileceğini bilip milyarlarca dolar yatırım yapıyor. Mesela Tesa'nun sahibi Elon Musk hükümet karşıtı bir adam. Türkiye'de olsaydı 10 defa içeri atarlardı spekülatif söylemlerine göre. Ama bak Amerika vergisini topluyor ve ülkede bir sürü etnik grup var hem de 150 milyon göçmen var. Ama dünyadaki en güvenli sınırlar Amerika'nın. Turist bile gelmek için takla atıyor.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @DARTH_BLACK