Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
108
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Mafia II: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] (6. sayfa)

O Oh Long Johnson
2 yıl (2053 mesaj)
Valla yapmışlardır hocam doğrudur. Beklerim bunlardan. Umarım Mafia 1'i berbat etmezler ama ondan da çok ümitli değilim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @brkulfr

B brkulfr
2 yıl (21 mesaj)
Sinematik fragman'ı görene kadar benimde yoktu hocam fakat, olucak gibi duruyor sanki. 2 aydan daha az kaldı çıkmasına fakat, hala bir gameplay göremedik. Görev dizaynı siper sistemiyle desteklenip, orjinale sadık kalsa, muhteşem bir deneyim olacak gibi. Çatışma mekanikleri, mafia 3'ün çatışma mekanikleri ile birebir olacak sanıyorum. Ki, Mafia 3'ün çatışma mekanikleri, çok keyifli ve harikaydı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @eneomurga

O Oh Long Johnson
2 yıl (2053 mesaj)
Umarım dediginiz gibi olur hocam. Bekliyoruz bakalım.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @brkulfr

C Cemo94
geçen yıl (649 mesaj)
Arkadaşlar Epic Games’ten alacağım oyunu. Hala bug var mı? Optimizasyon nasıl? Maalesef klasik sürüm Steam’de çok pahalı< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


S speedycihan
11 ay (401 mesaj)
Birinci oyunun efsane remastered versiyonunun yanından bile geçemez bu... herifler bildiğin gölge ve ışık iyileştirmesi yapıp kopyala yapıştır ile işi bitirmiş.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T torkema61
11 ay (5674 mesaj)
İlk oyun Remastered değil Remake. Bu oyun Remastered ama Classic hali ile arasında fark yok denecek kadar az. Bu şekilde karşılaştırma yapmak doğru olmaz.
S speedycihan
11 ay (401 mesaj)
Aslında hem remastered hemde remake oluyor birinci oyun hikayede bir değişiklik yok. Bütün sorun 2'de apex physics buglu olmasından kaynaklanıyor kapatın gitsin fps sorunu oluyorsa. GPU physics yüksek ayarda göreve girince fps düşlmeye başlıyor yirmilere kadar ininyor kart 5700 xt şaka gibi optimizasyon var. Birinci oyunda full screen bug'lıydı windowed yapınca 80 fps falan sıkıntısız oynadım 2k yüksek ayarlarda ama bu nedir arkadaş ya hem leş grafikleri getir bide üstüne oyun kasılsın 5 lira vermem bu dolandırıcılara.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T torkema61
11 ay (5674 mesaj)
Düz versiyonda bir sorunla karşılaşmamıştım. Definitive ile ilgili bir şey diyemem. Yakın zamanda onu da oynayacağım. Bakalım ne gibi sorunlar varmış.
Bu mesajda bahsedilenler: @speedycihan

_ _Anarsist_
6 ay (801 mesaj)
https://www.youtube.com/watch?v=pahX7cbDdjM&t=5486s
Mafia 2'nin benim tarafımdan çekilmiş, neredeyse 9 saatlik oynanış videosu.
S Seaque
3 ay (6 mesaj)
Hangar 13'ün klasik oyunlara çamur atmaya çalıştığı bir çabadan başka bir şey değil. Sıkıştırılmamış kocaman doku dosyalarıyla oyunun boyutunu en az 2 kat artırırken detaylardan kaybedilmiş olması da çok ironik. Mafia fontunu bile sırf değiştirme amacıyla değiştirdiler ve karakteristik özelliklerden yoksun dümdüz bir font kullandılar. Umarım Hangar 13 adını oyun sektöründen sildirir, biz de böyle rezilliklere bir daha tanıklık etmeyiz.
M mdiler27
4 hafta (654 mesaj)
Oyunda iki problemim var Türkçe yama yapınca bazı sekmeler text yazıyor bide oynarken ekran kayıyor ani bi dönmede falan< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.