Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
705
Cevap
0
Tıklama
13
Öne Çıkarma
Cevap: Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] (37. sayfa)

E Elric.
4 hafta (8826 mesaj)
orijinal oyunu çoğunluğun aksine hiç beğenmemiştim 4 falan verirdim, bu remake orijinalden iyi olmuş abuk subuk zorlayan sahneler rahat geçti, en büyük eksisi baya kısa sürüyor hızlı sürüş yapsam heralde 4 5 saatte bitecekti.
7/10
L LeonGS35
4 hafta (450 mesaj)
İlk oyunu hiç oynamamıştım bunu oynadım çok beğendim.
C Corleone_
4 hafta (326 mesaj)
Geçen epic indiriminde aldım bitirdim. Ben de başlangıçta kasma sorunu yaşamıştım. Burada da sorun yaşayan veya yaşayacak olan varsa çözümünü yazıyorum.

Tam ekran yapınca kasıyor. Tam ekranı kapatın. Daha sonra çerçeveleri kapatın. Eğer ekran kaymış görünüyorsa veya alt kısımda görev çubuğu açık kalıyorsa aşağıdaki ayarı yapın.

Görev çubuğuna sağ tıklayın. En alt kısımda görev çubuğu ayarlarına tıklayın. Karşınıza gelen yerde 2. seçenek olan "Masaüstü modunda görev çubuğunu otomatik olarak gizle" seçeneğini aktif edin. Sorunun düzelmesi gerekiyor bende düzelmişti.

Ayrıca oyunun masaüstüne gelen kısayoluna tıklayınca 2k launcher açılıyor. Oyuna girip ayarlardan (ayarların alt başlığı olan "oyun" kısmındaydı" tam hatırlayamadım. "Otomatik launcher aç" gibi bir seçenek vardı. Onu da kapatabilirsiniz. Eğer bunu kapatırsanız oyunun kurulu olduğu yerdeki dosyasından oyuna girmeniz gerekir. İster direk oradan ister masaüstüne kısayol oluşturup girebilirsiniz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.