Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
27
Cevap
0
Tıklama
8
Öne Çıkarma
Cevap: Maço Erkek Seven Kızın Paylaşımı (2. sayfa)

İ infom@n
2 hafta (7396 mesaj)
Kendimle gurur duydum. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Ponçikyasemin

E EfsaneManx
2 hafta (1 mesaj)
Böyle kızlar benden uzak Allah'a yakın.İtici tipler
A AREryilmaz
2 hafta (857 mesaj)
doğru ama eksik bilgi. Yüksek testosteron öyle eğilimlere yol açar ama testosteronu yüksek olan herkes öyle olmaz, fakat bütün öküzler "daha erkek" oldukları için öküzlük yaptıklarını düşünmeyi tercih eder. Çünkü öküzdürler.
Bu mesajda bahsedilenler: @120205044

Y YigitErkin20
2 hafta (3555 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: 120205044

Maço erkek testosteronu yüksek olduğu için kadınlar tarafından çekici bulunur. Lider kişilerde testosteron fazla olur. Testosteronu yüksek olan emir altına girmek istemez başına buyruk olur, hapishaneye girenlerin çoğunda testosteron yüksektir.
İktidar hormonudur.

Aynı şekilde yüksek ostrojenli kadınlar erkeklere çekici gelir.
hocam yeni tanıştığım kızda olsa tüm kızlara emrivaki konuşuyorum elimde değil yani istemeden oluyor mesela kıza şuraya gitme buraya gitme diyorum direk çoğu kız bunu kabul etmiyor emir altına girmeyi sevmem kızların itaat etmesini istiyorum ve sürekli kavga gerginlik yaşıyoruz testestoronum yüksekmi kızlarla anlaşamıyorum
D danger-gddr
2 hafta (324 mesaj)
Diziler bu tip düşük zekalıların beynini direkt altüst edebiliyor. Sosyal medya da dahil buna, muhtemelen insanları instagramdaki beğeni sayılarına göre yargılıyordur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


N Nickola Tesla
geçen hafta (1066 mesaj)
Ondan sonra aleyna çakır gibi televizyona çıkıyorsunuz.Yok dayaktan öldü yok bilmem ne.Şiddetten hoşlanan bir insanın gerçekten ciddi sorunları vardır.Allah akıl, fikir ihsan eylesin diyeceğim ama ateisttir bir de bu!
G ghostlesh
geçen hafta (1 mesaj)
Jastin biber bi bardak su ver diye ağlayan kızlarımız, ahh ahhDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.