Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
14
Cevap
1074
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Machine Gun Preacher (2011) | Gerard Butler - Michelle Monaghan

A Azumi Konu Sahibi
10 yıl (2259 mesaj)


Tür:Aksiyon, Biyografi
Yönetmen:Marc Forster
Oyuncular:Gerard Butler, Michelle Monaghan, Madeline Carroll, Michael Shannon, Kathy Baker, Barbara Coven, Brett Wagner, Corey Large, Daryl M. Simpson, Eric Tuchelske, Inga R. Wilson, Joseph Smith, Joshua Drew, Judy Stepanian, Justin Michael Brandt,
Kristen Jarzembowski, Mandalynn Carlson, Misty Mills, Morris Lee Sullivan, Paul Lang, Peter Carey, Richard Goteri, Souleymane Sy Savane, Tim Holmes
Senaryo:Jason Keller
Yapımcı:Gerard Butler, Marc Forster, Deborah Giarratana, Robbie Brenner, Jillian Kugler, Alan Siegel, Douglas Saylor Jr., Kyle Dean Jackson, Michael Corso, Myles Nestel, Adi Shankar, Bradford Simpson, Gary Safady, Louise Rosner, Spencer Silna, Craig Chapman
Görüntü Yönetmeni:Roberto Schaefer
Eski bir suçluyken, Sudan’daki yetimlerin koruyucusu haline gelen hayırsever Sam Childers’ın hayatını konu alan Machine Gun Preacher‘da Childers’ı Gerard Butler canlandıracak.

< Resime gitmek için tıklayın >< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >


A Azumi Konu Sahibi
10 yıl (2259 mesaj)

A AloneAssassin
10 yıl (2314 mesaj)
Değişik bir film gibi
Z zUbE
10 yıl (2388 mesaj)
Izlenır
E Epicus
9 yıl (1293 mesaj)
hristiyan misyonerlik propagadası yapılmasına rağmen film güzeldi.etkileyici sahneleri var..
! !3!ack
9 yıl (1041 mesaj)
Böyle filmleri seviyorum anlatmak istedikleri bir şeyler oluyor. Benden size ufak bir tavsiye, filmi izlerken objektif olun ve empati yapın, o zaman göreceksinizki, film hristiyanlıktan ve misyonerlikten daha farklı, daha derin bir olayı anlatıyor.Filmin asıl anlatmak istediği,Toplumdaki insanların kendi savaşı olmayan bir savaşa bakış açısını ve tek bir kişinin mücadesini ve o tek bir kişinin bile birşeyleri değiştirebileceğini anlatıyor.
Kötülüğün karşısında durun, gözünüzü kapatmayın, tek olsanız dahi mücadele edin diyerekten, bizlerde bir mesaj veriyor.
Uyduruk aksiyon filmlerinden kat kat iyi 10/8 ...
R rancorous
9 yıl (818 mesaj)
Film bana klişe geldi. Oradaki insanların kesinlike sefalet içinde ve korkutucu boyutlarda rezalet içinde yaşadıkları gerçek. Buna değinmesi de olumlu ama bunu anlatış biçimi bence olmamış.

Eğer gerçekten bu tarz afrikadaki sefalet ve soykırım tarzı filmleri merak ediyorsanız, Hotel Rwanda'yı tavsiye ederim.
W wolkytolky
9 yıl (1360 mesaj)
Çok güzel filmdi özellikle gerçek hikayeden alınması insanı dahada çok etkiliyor
E Essentiel
9 yıl (769 mesaj)
Gerçekten güzel filmdi.Pek olmadı bu cümle bu film için yani konu iyi işlenmiş dünyadaki 6-7 milyar insanın farklı farklı sorunları var ve gerçekten hiç tanımadığınız birileri için bu tür şeyler yapmak oldukça zor.
S slyman_b
9 yıl (3457 mesaj)
Hristiyan misyoner propagandası yapması dışından film etkileyiciydi, gerçek bir yaşam hikayesi ya da olay diyelim öyle olması beni çok şaşırttı, vay anasını lan dedim. Duygusal, insani duyguları öne çıkaran bi filmdi. Önemli bir konuya değinilmiş bi kere en önemlisi; amerikadaki iş adamı bill evinde verdiği davette kuş sütü eksik etmez misafirlerine hava atarken zenginlik ve lüks içinde yaşarken, afrikadaki açlık çeken ve savaşın mahvettiğini hayatları görmezden gelebiliyor insanlar. Tek tük birileri de işte bi şeyler yapmaya çabalıyor, gerçekten etkileyici bir film. Geçen de Kanlı Elmas ı izlemiştim o da çok güzel filmdi, afrika bambaşka bi dünyaymış etkilenmemek mümkün değil. Kony diye bi belgesel varmış sanırım ona da bakmak lazım.
D domaskinos
9 yıl (373 mesaj)
Tam hiristiyan propagandası,misyonerlik faliyeti.Hele bir replikte şöyle bir cümle geçiyordu yanılmıyorsam.Müslümanlar çok hıristiyan öldürdü.Ne zaman fırsat bıraktınızki müslümanlar hıristiyan öldürsün.Yapsana Irak ta yaptığın zulmü,yapsana Fransa nın Cezayirdeki katliamını,yiyiyosa yapsanıza İsrail in Sırpların katliamlarını.Bi de duygu sömürüsü yapıyolar.Filmde kalite olarak vasatın altında
L La Juen
9 yıl (639 mesaj)
Listeye aldım.
Y yaban arısı
9 yıl (2087 mesaj)
Hıristiyan propagandası olduğu doğru, ayrca şahsi görüşüme göre Afrika'daki çocukların durumu da çok iyi yansıtılamamış. Afrika denince akla gelen en büyük sorun olan açlık hiç yansımamış filme. Onun dışında güzel bir film ama .
E emree27
9 yıl (355 mesaj)
film çok güzel izleyin
S Sahibinden Satılık Nick
9 yıl (520 mesaj)
güzel filmDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.