Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
348
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Lys karekök geometri çözümleri hakkında

P
pavlov_ Konu Sahibi
3 yıl (1343 mesaj)
Çözenadam denen siteye baktım ama orda da günlük ücretsiz 3 tane soruya bakabiliyorum, para vereyim desem 25 soru için 60 tl, 250 soru için 200 tl istiyor. Kaldı ki geçen seneki baskı var, soruların çoğu aynı ama istediğiniz soruyu bazen bulamıyorsunuz.
Kitap da zor bilenler vardır. O yüzden çözümlerine kesin ulaşmam lazım. Öğretmenlere falan soracağım tabi ama zaman kaybetmek istemiyorum açıkçası. Çözümleri olan v.s var mı? Başka çözümlü kitap önerisi olan da olabilir ama dişli bir kitap olsun. Zora alışmamız gerektiğini düşünüyorum, lys geometri soruları hafif değil gibi gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


1
1.2.3.4
3 yıl (361 mesaj)
Hocam birkaç üyelik açsanıza.mesela sorucozum1@gmail.com sorucozum2@gmail.com sorucozum3@gmail.comGibi e postalar alıp fazla hesap açın.Ya da kunduz diye bir uygulama var.ayda 200 soruyu 35 liraya sorabiliyorsunuz.Çözen eğitmenler zamanında Türkiye derecesi yapmış üniversiteliler.detaylı çözüyorlar,anlamadığınızda geri dönüyorlar.tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

P
pavlov_ Konu Sahibi
3 yıl (1343 mesaj)
Açtım hocam 15 hesap 45 soru bakma hakkım oldu yeter de artar bile. Teşekkür ederim. Uğraştırır diye pek sıcak bakmamıştım o fikre
Bu mesajda bahsedilenler: @2o6k3s1
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.