Bu konudaki kullanıcılar: 4 misafir, 1 mobil kullanıcı
1099
Cevap
0
Tıklama
13
Öne Çıkarma
Cevap: Lydsto R1 Temizlik Robotu (56. sayfa)

M Marmarali
dün (3015 mesaj)
Çok saçma bir özellikleri varmış robotların fişten çekince de aynısı yapacaktır. Denemek lazım

fisten cektim hiçbir aksiyon almadı. Taktim şarj oluyor dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmarali -- 12 Nisan 2021; 18:19:49 >


Bu mesajda bahsedilenler: @srvngrc

M Marmarali
dün (3015 mesaj)
Arkadaşlar ürünü iade etmeye karar verdim. Yaşadığım sorunların benzerlerini ayrı ayrı yaşayan arkadaşlar var. (Temizleme sonrası bir çok noktada temizlenmiş alanların oluşması, cihazın altinda ciddi oranda toz birikmesi, paspas bazen çizgi halinde boşluklar olarak atması, Yasaklı alana girmemesi gerekirken girmesi kendisinin çizilmesine ve daha fazla çarpmaya sebep vermesi, kafasının karışması ve haritada belirlediğim alana degil başka alana gitmesi benim yaşadığım sorunlar) bazıları yazılımla ile düzelebilir elbette, bu kadar fazla sorunun benim cihazımda olması beni cihazdan soğuttu)

14 gün yasal iade süresi dolmadan iade etmeye karar verdim. Bende ki üründe sorun olduğunu düşünüyorum bende şans yok zaten. Cihazın sürekli çarpıp darbe alması, üstünün çizilmesi 5-6 aylık sürede kozmetik olarak çok yıpranmış olacağı izlenimi oluşturdu bende.

Yarın iade işlemini başlatacağım, alternatif bir cihaz bulmam lazım hızlıca. Güzel paylaşımlar oldu, herkese teşekkür ederim ☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

E EvHero
dün (373 mesaj)
Bu gerekçelerle size tavsiyem, maalesef size uygun hiç bir marka robot süpürge olmadığı yönünde olacaktır..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Marmarali

T teknofan06
dün (14 mesaj)
Bugün bende iade edip etmeme konusunda ikilemde kaldım.Bugun mesela güçlü modda çalıştırmama rağmen almadığı saç kılları vardı yerlerde.Robot fazla çarpıyor gibi geldi bana ayrıca.Zaten ses sorunsalına tam olarak ne zaman çözüm getirebilecek firma o da bir muamma.En mantıklısı iade etmek gibi geliyor bana da.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Marmarali

M Marmarali
dün (3015 mesaj)
Sorun bende hocam haklısınız

2 kere temizlediğini alan resmini atıyorum. Daha da birsey dememe gerek yok.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmarali -- 12 Nisan 2021; 21:57:7 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @EvHero

E EvHero
dün (373 mesaj)
Size ya da ürüne nazire bir şey demedim, alınmayın lütfen. Sadece sorun olarak gördüğünüz detayların neredeyse tüm cihazlarda üç aşağı beş yukarı olabileceği anlamında söyledim..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Marmarali

H Hepsirobot Konu Sahibi
dün (11474 mesaj)
Ben de özelden aynı şeyi yazdım ama dostumuz kararlı sanırım.
Temizlik açısından robotlar arasında çok fark yok.
Hayırlısı olsun.

@Marmarali


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Marmarali , @EvHero

M Marmarali
dün (3015 mesaj)
Hocam resme baktıysan ve bütün cihazlar böyle temizliyor ise kimse cihaz almaz ki. Resmî büyütüp baktığında sonuç ortada. Memnun olan arkadaşlar var ben ürünün başarısız olduğunu iddia etmiyorum ki öyle olsa memnun olan kimse olmaz. Forumdaki arkadaşların %90 memnun görünüyor. ben benim ürünün sorunlu olduğunu düşünüyorum. Ama yaşadığım süreç uzun vadede bu ürünü kullanmamam gerektiğini düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @EvHero

M Marmarali
dün (3015 mesaj)
Ali abi yardımların İcin teşekkür ederim, hala yardımcı olmaya devam ediyorsun.

benim ürünün sorunsuz olduğunu düşünmüyorum. Bu kadar kişiden hangisinin cihazı bu resimde ki temizliyor. Hangisinin cihazın altinda bu kadar toz birikmesi oluyor. Demekki ürünümde sorun var bunu görememek hatta sana göre robot yok demek çok komik degil mi?

yapmayin etmeyin el insaf diyorum. Resme bakıpta her cihaz böyle dersek, bütün robot alanların zekasını sorgulamak gerektiğini düşünürüm. Cihazlar güzel temizliyor ama benim cihazım temizlemiyor ne yapabilirim. sonuç bu kadar net degil mi benim görmediğim detay nedir abi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Hepsirobot

M Marmarali
dün (3015 mesaj)
Tartışmak istemiyorum. Burada memnun olan bir sürü arkadaş var bende ki ürün sorunlu bence. Her üretilen markada bazı ürünlerde arızalı üretim veya sorunlu cihaz çıkabilir. Durum bu kadar basit, ben ne ürüne, ne markaya, ne de ithalatçı firmaya çamur atmıyorum, ben benim ürünüm hakkında olumsuz deneyimimi paylaşıyorum. benim şansıma bu bana denk geldi diye düşünüyorum hepsi bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

E EvHero
23 sa. önce (373 mesaj)
"Hangisinin cihazın altinda bu kadar toz birikmesi oluyor. Demekki ürünümde sorun var bunu görememek hatta sana göre robot yok demek çok komik degil mi? "

Yani bir şey demiyeyim çünkü sonuç değişmeyecek diyorum kendime ama direkt beni hedef alarak komik demenize karşın sormadan geçemeyeceğim!

Bir mühendis olarak soruyorum ..

Sizdeki cihaz diğerlerinden farklı olarak nasıl bir üretim hatası olabilir ki, yine diğerlerinden farklı olarak alt kısmı bu kadar toz toplayabilsin?

Ayrıca bu bir sorun mudur?

Cevap, acaba evinizde normalin çok üzerinde toz olmasından kaynaklı olabilir mi?

Ve bırakmıyorsunuz ki robotunuz rutin olarak bir kaç hafta düzenli çalışarak üzerine düşeni yapsın bu toz yoğunluğundan sizi kurtarsın, cevap bu olabilir mi acaba?

Acaba kim gerçeği göremiyor?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvHero -- 12 Nisan 2021; 23:13:41 >


Bu mesajda bahsedilenler: @Marmarali

H Hepsirobot Konu Sahibi
23 sa. önce (11474 mesaj)
Ben yine de cihazın incelenmesi, bir ayıbı var ise tamiri vs ne gerekiyorsa yapılması gerektiğini düşünüyorum.
Tüketici olarak cihazın tüm yeteneklerini sonuna kadar kullanmanız tabii ki gerekli ama sizin de dediğiniz gibi hakikaten bir üretim sorunu da olabilir ve eminim fimra bununla ilgilenecektir.
Bu mesajda bahsedilenler: @Marmarali

B bageera
22 sa. önce (515 mesaj)
Lydsto R1 elimize ulaştıktan sonra ilk kurulumdaki tehlikeli bölge ikazı aldım Ali abinin haritalama yaptırma önerisiyle haritalamayı yaptıktan sonra böyle bir ikaz ile karşılaşmadım yaklaşık 5-6 gündür de hergün çalıştırdık en son dün ve de mop özelligini denedik bahsedilen sesi hiç duymadık hissetmedik gayet sessiz ve sorunsuz temizlikleri yaptı gayet memnunuz tüm arkadaşlar cihazını iyi günlerde sorunsuz kullanması dileklerimizle teşekkürler Ekayonline 🙏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bageera -- 13 Nisan 2021; 0:59:22 >


E Ekayonline
12 sa. önce (8 mesaj)
Herkese merhabalar.

Lydsto R1 Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge kullanan bazı müşterilerimizin ürünle alakalı ( haritalama,silme,ses sorunu) vs. gibi sorunlarla karşılaştığını görüyoruz.Eğer kurulum ve haritalandırmayı başarılı bir şekilde yaptığınıza emin olmakla birlikte bahsedilen sorunları yaşamaya devam ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.Forumda bulunmamızın sebeblerinden biride sorunlarınıza daha hızlı bir şekilde cevap verebilmektir.Herkese iyi günler diliyorum.

Saygılarımla.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.