Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Lol ü kaç günde tam anlamıyla öğrenebilirim ?

F flyer_mig Konu Sahibi
4 hafta (6813 mesaj)
Merhaba hali hazırla mobilde lol mobile oynuyorum. Mobil basit ve sade. Fazla hero yok ve 4-5 tane özellik ancak kullanabiliyorsun. Fakat pc versiyonunda çok fazla özellik ve karakter var. Sürekli fareyle basman ve yönlendirmen gerekiyor. Mobildeki gibi anlık yönlendirme imleci yok. Bilgisayara setup indirdim 60 mb falan.

Neyse merak ettiğim başlarsam bu pc versiyonunu kaç günde tam anlamıyla öğrenirim ? Pc aşağıdaki linkteki, oyunda kasma donma vesaire yapar mı ? Oyun bilgisayarı değil maalesef ufak tefek şeyleri ancak oynatıyor.

https://www.atombilisim.com.tr/urun/dell-latitude-e6220-i5-2520m-4gb-ddr3-128gb-ssd-12-5-o-b-vga-dizustu-bilgisayar-2el
M Master-Z
4 hafta (1265 mesaj)
Valla pc nin pek oynatacağından emin değilim fakat lolü hemen 1 haftada 1 ayda öğrenirsin diye bir durum yok yeteneğin sabrın ne kadar iyiyse o kadar iyi öğrenirsin bir süre ile kısıtlanabileceğini düşünmüyorum ben.
C ComputerEngineer1
4 hafta (53 mesaj)
Ben tam anlamıyla toplamda 1 yılda öğrenmişimdir herhalde (neredeyse her heronun skillini bilmek gibi) o da az buz düzenli oynamayla.

euw da oynamanı tavsiye ederim ingilizcen varsa çok daha iyi olur.
M Makaveli NRFP
3 hafta (3419 mesaj)
pc açar ama sürekli ısınmasıyla uğraşırsın muhtemelen. öğrenmekse sana kalmış, 3-4 ayda da öğrenebilirsin 1 yılda da. fakat bir pratikte öğrenmek var bir de teoride. elin alışır, mekaniğin gelişir ama oyun bilgisi olmadan tamamlamış olmazsın olayı. veya tam tersi, proların yayınlarını izlersin, rehber vesaire izlersin oyun bilgini geliştirirsin ama bu sefer de kolsuzluk baş gösterebilir. alışma seviyene bağlı anlayacağın.
P patatessiz patso
3 hafta (1510 mesaj)
Hiçbir zaman 'tam anlamıyla' öğrenemezsin, 8 senedir oynuyorum elmas2 yim her gün yeni taktikler vs. öğreniyorum. Bütün heroların skillerini vs. öğrenmen bir 6 ayı bulur gibi benim zamanımda bu kadar hero yoktu 1 ayda kapmıştım.
U unununium
4 gün (693 mesaj)
o bilgisayarla lol oynayamazsın lol artık eskisi gibi değil iyi bir işlemci istiyor
K kisma
1 sa. (140 mesaj)
Oyunu öğrenmek ayrı oynayabilmek ayrıdır.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.