Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Logitech Z-2300 İstanbulda Körük Tamircisi Önerisi

L
linyit43 Konu Sahibi
geçen ay (2839 mesaj)
Merhaba, logitech z2300 ses sisteminin uydu hoparlörünün körükleri yırtıldı. Bilinçsizce önce japon, bir süre sonra derby uygulandı. Falçata yardımı ile körükleri tertemiz ayiklayabilirim veya ayiklanabilir.

Sorun şu ki hoparlörler standart ölçülerde değil. Buna körük yaptırmak istiyorum. İstanbulda bu işi çözebilecek yerleri önerebilir misiniz ? Mümkünse karşı tarafta olsun. Güngören, bahçelievler, Kağıthane

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


L
linyit43 Konu Sahibi
geçen ay (2839 mesaj)
Up
Y
yigit__ali
2 hafta (347 mesaj)
Merhaba hocam benimde Z5400 ün hoperlör körükleri yırtıldı. Sen problemi çözebildin mi ? Çözdüysen nasıl bir yol izledin ? Uygun ölçüde ve kalitede körük bulabilirsem kendim tamir edebilirim.
Y
yesanin276
geçen hafta (122 mesaj)
Bu körük yırtılma olayı yüksek ses de kullanılmasından mı kaynaklanıyor yoksa belli bir zaman sonra kendiliğinden mi oluşan bir olay ?

Bilmediğim için sorayım dedim.
Y
yigit__ali
geçen hafta (347 mesaj)
Çok uzun zamandır kullanıyorum bu ses sistemini zamana bağlı olduğunu düşünüyorum. zaten bu ses sistemlerinde yüksek ses açabilme şansın yok hele benim gibi apartmanda yaşıyorsan. kısık seste kaliteli müzik dinlemek için kullanıyorum. Bu arada körük konusunda hala yardıma ihtiyacım var konu hakkında bilgili ve tecrübeli arkadaşların yardımlarını rica ederim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.