Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
317
Tıklama
0
Öne Çıkarma
LOGITECH REZALETİ EVET TAM REZALET
O
7 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Arkadaşlar iş yerine kaliteli olsun diye logitech marka klavye mouse lar aldık hemen hepsi mekanik sorun çıkardı. hemde 1 yıl olmadan. En dandik markalar bile 1 yıl dayanıyor. Tam bir hayal kırıklığı ve şaşkınlık yaşıyoruz.

Diyebilirim ki 2013 sonrası ürünleri kalite kontrolden geçmiyor. Bu hatalar bunu gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozas -- 11 Ekim 2017; 9:47:13 >

C
7 yıl
Teğmen

Logitech e yakışmamış , 2007 senesinde 2+1 ses sistemini aldım X-230 , söylediğiniz gibi özellikle 2013 sonrası bundan çok daha pahalıya satmalarına rağmen bu kalitede bir ses sistemi yapmadılar , şimdi elde olmayan sebeplerden ötürü bir gaming mouse unu kullanıyorum ama diyebilirim ki o da parasının karşılığı değil , markaya bişey söylemek istemiyorum ama son yılarda ürünleri biraz hayal kırıklığı yaratıyorS
7 yıl
Binbaşı

Benzer sorunları ben de Logitech M175 mouse lar ile yaşıyorum.

Bir tanesi sağ tıkı kullanırken donup kalıyordu ve ancak pili çıkarıp geri taktıktan sonra düzeliyordu, kısa süre sonra tamamen bozuldu.
Bu defa yenisini kullanmaya başladığımda yine aynı sorun baş gösterdi. Sağ tıkta zaman zaman donuyor ve pili çıkarıp geri takınca düzeliyor.
Ayrıca bunda orta teker gıcırtısı oluşmaya başladı.

Bakalım bunun da tamamen bozulması ne kadar sürecek.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.