Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
950
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Logitech G300-G103 Sorunu

N NumberVan Konu Sahibi
7 yıl (2 mesaj)
Merhaba arkadaşlar,
Lafı uzatmayıp direk konuya girmek istiyorum. Yaklaşık 6 aydır Logitech G300 mause, Logitech G103 klavye kullanmaktayım. Aldığımda hiç bir sorun yoktu fakat son 1-2 aydır League of Legends (LoL) oynarken bir sorun ile karşılaştım. Sorunum sağ click yaparken geç yapması (yapmaması) ve klavye ile Q-W-E-R tuşlarını basmaması (geç basması) benim canımı sıkmaya başladı. Bu sorun 1-2 oyun oynadıktan sonra geçiyordu şimdi iste hiç geçmiyor. Knighe Online oynarken bu sorun ile karşılaşmıyorum. Oyun içi küfür yemekten çok sıkıldım. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.
Ä älg
7 yıl (2682 mesaj)
Bence LoL'deki serverlerdan dolayıdır. Çünkü Knight Online da olmayıp LoL'de oluyorsa oyunda ara suçu.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N NumberVan Konu Sahibi
7 yıl (2 mesaj)
Sanmıyorum. Daha önce böyle bir sorun yoktu ama... Olsaydı ilk aldığımda olurdu diye düşünüyorum. İlgin için teşekkür ederim.
Bu mesajda bahsedilenler: @Iron Maiden 

E ehuirem
7 yıl (426 mesaj)
farklı bilgisayarda dene. sorun devam etmiyorsa driverı kaldır tekrar yükle ama bilmediğimiz bir sürü çeşit sorun var. düzelmeyebilir. en iyisi format.
C CoI3aR
7 yıl (502 mesaj)
Bende de aynı sorun mevcut acaba sonuç bulunduysa alıntı ile cevaplar mısınız?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.