Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
36
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: liseye geçiyorum tavsiyeler. (2. sayfa)

T tonodias
2 yıl (1634 mesaj)
Lisede de konu dışı konulardan bahsetme. O yaptığın sadece forumda kalsın.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


X xxCrazyBoyxx01
2 yıl (97 mesaj)
dostum kimse sana istediğin cevabı vermemiş o yüzden iyi oku çok konuşma cool takıl duyarsız gözük herşeye atlamasiyah giyin okulun forması varsa giyme sana örnek kombin: siyah tshirt/ kışın sweatshirt ve skinny pantolon güzel bir match altına da nike air force (hele okul gömleğini sonuna kadar ilikleyen süt bebeleri var aman diyim öyle bi hata yaparsan herkesin gözünde -özellikle kızların- statün düşer seni şamar oğlanı yaparlar) lise 2 ya da 3te saçını platin rengine açtır kızlar bayılacak her gün 1 kız sana soru soracak ve diğer kara kuru tiplerin yanında parlayacaksınhocalarla iyi geçin ama her dediklerini de yapma zaten böyle olabileceğin max 1-2 hoca olur onları da zamanla anlarsın
D DR.erbatan
2 yıl (10 mesaj)
Tenefüste kantine git insanların alıcaklarını al ordan komisyon al yolunu bul birde tuvaletleri düzgün kullan lütfen.Herkese her şeyi söyleme (özellikle ailevi konuları,kız arkadaş fln ) asla beleşe git gel yapma veresiyede yazdırma sınavlar sınıfta yapılacaksa arkadaşını ona göre şeç çalışmıyorsan umarım iyi lise yılları geçirirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DR.erbatan -- 9 Ağustos 2020; 18:34:52 >


G Guest-2DEC45E33
2 yıl (8 mesaj)
Bir hedefin varsa o doğrultuda adam gibi koş , gerçekten saçma gelebilir ama burada konu açmaya bile zaman harcama eğer sıkı çalışmayacaksan boşa heba etme zamanını okulda açığa gir bir yerde çalış gerçekten söylüyorum ülkede meslek bulmak zor, aga ben bunu mu sordum falan diyorsun eminim , düşündüğün şeyi söyleyeyim ilk seneden gerçekten sosyalleş diğerleri egolu hareketler yapıyorsa boş ver sen yine de cool davran kibirli insanlara karşı, zaten 1-2 aydan kısa sürede herkesin ne olduğu ortaya çıkıyor hocalar biraz sert davranacaktır korkmana gerek yok zaten hocalarla arkadaş olacaksın bir yerden sonra eğer erkeksen komik olmaya çalış selam verene sende ver, ilişkilere ilk seneden sıcak bakma bence tabi etkilenmeyeceksen düşünebilirsin. Dediğim gibi 1 -2 ay sonra ısınırsın okula.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DEC45E33 -- 9 Ağustos 2020; 21:45:8 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

D datRuken Konu Sahibi
2 yıl (208 mesaj)
çok saol< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @soda9521

D doyourenouncesatan
2 yıl (125 mesaj)
Ben bu sene 12 oluyorum inşallah. Her yaz sadece geride bıraktığın senenin mat müfredatını tekrar et sağlam şekilde.Sadece mat.lise son yıllarında rahat edersin< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


G Guest-2DEC45E33
2 yıl (8 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: datRuken

çok saol
Rica ederim, yok ben cool olmak istiyorum falan diyorsan okulun izin veriyorsa , diğer insanlara farklı olarak giyinmek hoş gösterecektir.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D datRuken Konu Sahibi
2 yıl (208 mesaj)
yok ya öyle şeylere heves etmiyorum. cool olucam diye a sosyal olunuyor sonra< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @soda9521

G Guest-2DEC45E33
2 yıl (8 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: datRuken

yok ya öyle şeylere heves etmiyorum. cool olucam diye a sosyal olunuyor sonra
aynnen sosyal olmak daha mantıklı
K Katun
2 yıl (1 mesaj)
Hocalarla aranı iyi tut, kızlara insan gibi davran. Eğlenmeyi bil, gırgır şamata yap ama derslerini de ihmal etme. Bir daha gelmiyor o günler.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


S Sigunyula
2 yıl (13 mesaj)
Okula geç gitmemeye çalış, müdür seni veya senin gibi geç kalmışları azarlayabilir. Herkes sınıflarına dağıldıktan okula girmenize izin verir. O zamana kadar neredeyse bütün öğretmenler sınıfa girmiş olur. Ben bir keresinde geç kalmıştım, geç kalanlar bir kağıda ad, soyad ve sınıfını yazmalarını söylemişti müdür. Ben de yazanlardandım ancak bir şey yapmadılar bana. Geç kalanlar için bir şey yapacağız filan denmişti galiba ancak hiç bir şey yapmadılar. Eğer bu senin de başına gelirse diye uyarayım dedim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

H hynx
2 yıl (1077 mesaj)
cool olucam diye kasma sonra sosyal ozurlu oluyorsun.kisaca insanlarla arani iyi tut. konu disina da bundan sonra girme. 6 yildir arada girerim bir yarari olmadi.
G Guest-2DEC45E33
2 yıl (8 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Sigunyula

Okula geç gitmemeye çalış, müdür seni veya senin gibi geç kalmışları azarlayabilir. Herkes sınıflarına dağıldıktan okula girmenize izin verir. O zamana kadar neredeyse bütün öğretmenler sınıfa girmiş olur. Ben bir keresinde geç kalmıştım, geç kalanlar bir kağıda ad, soyad ve sınıfını yazmalarını söylemişti müdür. Ben de yazanlardandım ancak bir şey yapmadılar bana. Geç kalanlar için bir şey yapacağız filan denmişti galiba ancak hiç bir şey yapmadılar. Eğer bu senin de başına gelirse diye uyarayım dedim.
O olaylar çok fazla harbiden
G Guest-2DEC45E33
2 yıl (8 mesaj)
Ha bu arada yani böyle eğlen sosyalleş 4 sene sonuçta ama dersleri zırvalarsan sınıfta kalma şansın çok yüksek ortaokul gibi değil söyleyim birde.
K Kimani White
2 yıl (15 mesaj)
Dersler çok daha zor ama çalışırsan yaparsın< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

D datRuken Konu Sahibi
2 yıl (208 mesaj)
genel olarak herkes bu görüşte.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Kimani White

D DrakeMcCain
2 yıl (222 mesaj)
İlk seneden itibaren dersleri sıkı tut ki son sene üniversite sınavına rahat rahat çalışasın.Üniversite sınavında adam gibi bir yeri kazanamazsan işsiz kalabilirsin.
D datRuken Konu Sahibi
2 yıl (208 mesaj)
up< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.